reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Przytulamy Cię wirtualnie 😞 przykro mi, że dostałaś taką wiadomość.. I że ponownie spotyka Cię nieszczęście. Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, ile można znieść 😢
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.

Tak mi przykro.. Ściskamy Cię mocno… ochłoń, odpocznij. Wiem, ze teraz potrzebujesz czasu, spokoju…Ale pamietaj, ze jeśli będziesz miała potrzebę się wygadać, popisać, wyrzucić coś z się to pisz tu, wszystkie chętnie pomożemy jak tylko możemy wirtualnie. Nie wiem co jeszcze mogę dodać. Jest mi cholernie przykro i bardzo Cię przytulam. Trzymaj się mocno🧡🧡🧡 Jesteś bardzo silną osoba.
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
O nieee, takich wiadomości nie powinno być. Tak strasznie współczuję 😢😢
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Bardzo mocno przytulam. ❤️ To takie przykre i niesprawiedliwe... Nie wiadomo dlaczego niektórym życie takie daje w kość.. Bardzo Ci kibicowałam i trzymałam kciuki za happy end.. Wierzę,że cokolwiek się stanie to się podniesiesz. Pamiętaj o szukaniu pomocy i wsparcia, nie zostawaj z tym sama. 😘 😘
 
Zrobiłam to spaghetti, zjadłam, a za 15 minut znowu zgłodniałam i zrobiłam sobie płatki z mlekiem(!).. teraz znów jestem głodna.. chyba wolałam mój brak apetytu, przynajmniej nie powiększałam swojego obwodu 🙆‍♀️
 
Dziewczyny zadzwonili. Niestety nie będzie szczesliwego happy endu. Mój syn ma wadę genetyczna. To jest aż niewiarygodne żeby mieć takiego pecha w życiu jeżeli chodzi o macierzyństwo.

Dziękuję Wam za wsparcie, dobre słowo i trzymanie kciuków. Muszę ochłonąć. Na pewno się odezwę ale teraz zrobie sobie przerwę.
Trzymajcie się cieplutko do usłyszenia.
Bardzo mi przykro do końca wierzyłam i liczyłam na cud .Życzę ci dużo siły na ten czas przed wami i liczę ,że jeszcze się do nas odezwiesz .
 
reklama
Zrobiłam to spaghetti, zjadłam, a za 15 minut znowu zgłodniałam i zrobiłam sobie płatki z mlekiem(!).. teraz znów jestem głodna.. chyba wolałam mój brak apetytu, przynajmniej nie powiększałam swojego obwodu 🙆‍♀️
Powiem Ci, że zauważyłam te uczucia głodu przychodzą okresowo, przynajmniej ja mam tak że 2/3 dni głodna a później z tydzień normalności 😉
 
Do góry