reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Gdyby udało się uchwycic ten nosek u mojego bejbika odetchnęłabym porządnie, a tak jednak w głowie siedzi. Ale jest zdecydowanie lepiej. Pójdę za tydzień na powtórkę to się wszystko rozwiąże 😁

Za chwilę ruszam 300km do rodzinki z wieściami🥳 nie wiem jak nadrobię czytanie później, tak się rozpisałyście 😂

Wy też macie tyle zdjęć z prenatalnych? 😂😂 liczyłam, że dostanę 2 może 3 🫢
Wow zazdro 😍😍😍 ja dostałam tylko trzy fotki: jedna karku, jedna serca i jedna mózgu
 
Ja mam teraz ochotę na pomidory,leczo, pomidorowa cały czas chodzą za mną dzis też pomidorowa i naleśniki 😄🙈
Ogórkowa mi się marzyła jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży😂😂
Teraz też wszystkie zupy mogę jeść na zmianę przez 7 dni w tygodniu. :)
Ale jutro mój ukochany zaplanował sobie typowy polski obiad ziemniaki, schabowy plus surówka bo mówi że ostatni raz jadł taki w listopadzie 😂😂😂
 
Do mnie dotarł w grudniu, ale że zbiegło się to u mnie z największym nasileniem mdłości to dopiero od jakiegoś tygodnia eksperymentuję :-)

Mnie ciekawi chlebek i bułeczki. Oraz placki ziemniaczane podobno wystarczy 45 s i gotowe do pieczenia. Mój mąż uwielbia i zapowiedział pierwsze co mam mu zrobić 😊 a dla mnie zawsze było koszmarem ucieranie ziemniaków 😂
 
Właśnie apropo brania kąpieli czy prysznica ?
Ja zawsze musiałam mieć prawie wrzątek i do tej pory się tak kąpie, zastanawiam się czy to może zaszkodzić w jakiś sposób ?..
Ojej, w takim razie najlepiej jakbyś się przestawiła na nieco zimniejsza wodę. Zbyt ciepła woda może powodować odklejanie się macicy - takie mam info od lekarza. Ja sama cierpię z powodu ochłodzenia swoich kąpieli odkąd zaszłam w ciąże 😂 bo uwielbiam wrzątek chociaż jest niezdrowy dla skory - szczególnie zima i latem kiedy tylko w ten sposób mogę zagrzać zimne stopy itp 😂 i do tej pory kapie się tylko w prysznicu bo nie kupiłam jeszcze termometru do wody żeby kapać się w wannie - nie ufam swojemu osądowi bo dla mnie np ciepła woda jest już parząca dla mojego męża 😂 wiec muszę w końcu zebrać się i kupić termometr zanim zanurzę się cała w kąpieli w wannie. Temperatura która poleca się dla ciężarnych to najlepiej temperatura ciała, a max temperatura 38 stopni
 
Ja mam chyba z 12 zdjęć a tylko na jednym widzę że to moje dziecko 🤣 reszta dla mnie to jakieś plamki dziwne 😂
Heheh :) bo właśnie na takich zdjęciach czasem ciężko coś rozpoznać. Ja pierwsze zdjęcie bobaska które wysłałam teściowej - dla mnie było mega wyraźne, a teściowa dwa tygodnie później do mnie żebym jej powiedziała gdzie jest główka a gdzie nóżki bo ona nie widzi 😂

Ja właśnie jestem mega ciekawa jak teraz wyglada bejbik bo ostatnie zdjęcia mam tylko te trzy z 19 grudnia i wtedy miał 8 cm, a teraz na pewno jest juz większy bo będę zaczynać 16 tydzień w niedziele i chciałabym mieć jakieś aktualne zdjęcie żeby sobie patrzeć 😃
 
Ojej, w takim razie najlepiej jakbyś się przestawiła na nieco zimniejsza wodę. Zbyt ciepła woda może powodować odklejanie się macicy - takie mam info od lekarza. Ja sama cierpię z powodu ochłodzenia swoich kąpieli odkąd zaszłam w ciąże 😂 bo uwielbiam wrzątek chociaż jest niezdrowy dla skory - szczególnie zima i latem kiedy tylko w ten sposób mogę zagrzać zimne stopy itp 😂 i do tej pory kapie się tylko w prysznicu bo nie kupiłam jeszcze termometru do wody żeby kapać się w wannie - nie ufam swojemu osądowi bo dla mnie np ciepła woda jest już parząca dla mojego męża 😂 wiec muszę w końcu zebrać się i kupić termometr zanim zanurzę się cała w kąpieli w wannie. Temperatura która poleca się dla ciężarnych to najlepiej temperatura ciała, a max temperatura 38 stopni
Ja teraz też zrezygnowałam z kąpieli w wannie, bo uwielbiałam moczyć się we wrzątku 😎 Może w późniejszych miesiącach też się zaopatrzę w taki termometr i się wyłożę z brzuchem 😁
 
Mnie ciekawi chlebek i bułeczki. Oraz placki ziemniaczane podobno wystarczy 45 s i gotowe do pieczenia. Mój mąż uwielbia i zapowiedział pierwsze co mam mu zrobić 😊 a dla mnie zawsze było koszmarem ucieranie ziemniaków 😂
ja dziś też robiłam dosłownie kilka minut ale nie mam thermomixa a jedynie maszynkę do mięsa z wymienną końcówką do tarcia 😉 mega ułatwienie
 
reklama
Do góry