reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Właśnie zobaczyłam na bieliźnie jasno brazowy lejący śluz. Już jestem cała w nerwach i pisałam do giną czekam co odpisze. A wieczorem Mam jeszcze wizytę u endokrynologa z tymi kiepskimi wynikami tarczycy. Boie się jak to wszystko się skończy:(
 
reklama
Ja już kiedyś pisałam że mam dużo mlecznego lepkiego śluzu 🤷 co do bólów też nie raz mam obawy że boli jak przy poprzednim poronieniu ale czekam cierpliwie na wizytę 🙈
 
Ja dziś wizytowałam. Jest pęcherzyk z zarodkiem więc git ale żeby nie było zbyt pięknie to jest też mały krwiak 😔
Jest już serduszko? Nie stresuj się Kochana bo dużo osób ma krwiaka i często się wchłania 🙂 także trzymam kciuki żeby i u Ciebie tak było ✊
Właśnie zobaczyłam na bieliźnie jasno brazowy lejący śluz. Już jestem cała w nerwach i pisałam do giną czekam co odpisze. A wieczorem Mam jeszcze wizytę u endokrynologa z tymi kiepskimi wynikami tarczycy. Boie się jak to wszystko się skończy:(
Miejmy nadzieję że to nic groźnego .. daj znać co gin odpisze
 
Jest już serduszko? Nie stresuj się Kochana bo dużo osób ma krwiaka i często się wchłania 🙂 także trzymam kciuki żeby i u Ciebie tak było ✊

Miejmy nadzieję że to nic groźnego .. daj znać co gin odpisze
Właśnie oddzwonił że dziś go nie ma ale żeby podjechała do szpitala I poprosiła o konsultację ginekologiczna więc zbieram się i jadę
 
W pierwszej ciąży również miałam duży, podkosmowkowy . Wchłonął się po duphastonie, ciążę straciłam ale z zupełnie innego powodu. Głowa do góry
 
reklama
Przyznać się? Kto zjadł chipsy? 🤣

No właśnie , my te po przejściach za bardzo wszystko analizujemy ... Przed chwilą szłam z psem po dworze i ryczalam 🙈🤦‍♀️ właśnie przez te piersi ... I tak sobie myślałam że ja się tak strasznie boje o tego.malusza w moim brzuchu że to bajka 🙈 teraz modlę się żeby wytrzymać do poniedziałku do wizyty. Później jak będzie wszystko dobrze to kupuje detektor żeby doradzać serce mojego malusza.
W którym tygodniu będziesz w dniu poniedziałkowej wizyty i od kiedy chcesz stosować detektor? Czytałam o jednym z modeli że dziewczyny korzystają od 8 tygodnia. Już go chciałam kupić ale wyczytałam w opisie żeby nie stosować przed 12-13 tygodniem, i teraz nie wiem 🤔
Właśnie zobaczyłam na bieliźnie jasno brazowy lejący śluz. Już jestem cała w nerwach i pisałam do giną czekam co odpisze. A wieczorem Mam jeszcze wizytę u endokrynologa z tymi kiepskimi wynikami tarczycy. Boie się jak to wszystko się skończy:(
Na spokojnie, jasno brązowy może oznaczać chociażby niski progesteron, do sprawdzenia. Daj znać jakie będziesz miała informacje od lekarza!
Ja dziś wizytowałam. Jest pęcherzyk z zarodkiem więc git ale żeby nie było zbyt pięknie to jest też mały krwiak 😔
Dobrze że wychwycony szybko! Może się wchłonie jak dziewczyny piszą. Ale jeśli zacznie się oczyszczać to nie będziesz miała niepotrzebnego stresu. Dostałaś jakieś szczególne zalecenia związane z krwiakiem?

Dziewczyny jak w ogóle powstają krwiaki? Rozumiem te implantacyjne bo zarodek wżera się w macicę. A te które pękają kilka dni po tym jak ich nie było wgl na badaniu USG? 🤔
 
Do góry