reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Eh I oczywiście nie może być za dobrze zawsze coś się musi wydarzyć:/
Zrobiłam dziś badania tarczycy endokrynolog mi kazał robić co 2 tyg odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży. Jeszcze te 2 tyg temu były ok. Dzisiejsze właśnie przyszły a tam
Tsh 0,008 ( 0,27-4,2)
Ft3 6,07 ( 2,04-4,4 )
Ft4 2,55 ( 0,93-1,71)
Czyli ewidentnie nadczynnosc sporwortem. Jutro mam wizytę wieczorem u endokrynologa a do tego czasu chyba umrę z nerwów.
Czy któraś z was też ma nadczynnosc ?
Ja mam nadczynnosc tsh 0,005 za chodząc w ciazy brałam thyrozol A przez niego dziecko może nie mieć np pół głowy robiac test odstawiłam tydzień nie brałam nic a teraz thyrosan modlę się by wszystko było ok usg miałam w 6 tygkokejne bd w 11 dopiero
 
reklama
Tak tak , dokładnie tak jak mówisz . Ja teraz w poniedziałek zakładam i pewnie.dostane skierowanie na prenatalne , już mam wszystkie badania zrobione jutro odbieram wynik jeszcze wr. Dziś ponownie mocz zbadałam i bakterii już nie ma 🤦‍♀️ źle pobrany był 🙈🙈🙈 . Ale to nie ważne , ważne żeby było wszytko dobrze 🙏🙏🙏 nie dopuszczam do siebie innych myśli nawet 🙈 ja w poniedziałek mam 8+6 dokładnie 😉
Hmm to ja jakoś inaczej liczę, bo mi według transferu wyszedł chociażby termin na 13.07 a Tobie na 11.07, i Ty będziesz w pn 8+6 a ja "dopiero" w środę. Gdzie mi się ten dzień zgubił? 🙈
 
Hmm to ja jakoś inaczej liczę, bo mi według transferu wyszedł chociażby termin na 13.07 a Tobie na 11.07, i Ty będziesz w pn 8+6 a ja "dopiero" w środę. Gdzie mi się ten dzień zgubił? 🙈
Ja według kalendarza na internecie 🙈 zresztą okaże się w poniedziałek . Bo i tak biorą pod uwagę ten termin z USG a nie z om 🤷‍♀️
 
Dziewczyny które biorą zastrzyki z heparyny, też macie cały brzuch w krwiakach? Nie wiem czy ja jakoś nieumiejętnie robię te zastrzyki czy to normalne. Wypuszczanie kropelkę przed wstrzyknięciem?
 
Dziewczyny które biorą zastrzyki z heparyny, też macie cały brzuch w krwiakach? Nie wiem czy ja jakoś nieumiejętnie robię te zastrzyki czy to normalne. Wypuszczanie kropelkę przed wstrzyknięciem?
Tak to normalne też mam cały siwo-fioletowy brzuch :/ nie lekarz mi mówił żeby nie wypuszczać tego powietrza
 
Jestem już po konsultacji wszystko wporzatku serduszko biję dzidzius rośnie:) podobno ten brązowy śluz może być od progreteronu dopochwowo oby już do końca bez żadnych niespodzianek i stresu.
O 20 jeszcze wizyta u endokrynologa
 

Załączniki

  • received_535214161783530.jpeg
    received_535214161783530.jpeg
    125 KB · Wyświetleń: 84
Dziewczyny mam wyniki... w porównaniu do wyników z 22.listopada
Progesteron spadł z 24.5 do 19.1
A beta urosla z 1384 na 24190...
Czekam na odpowiedź lekarza, ale może wy coś powiecie na ten temat... Czy jest się czego bać?
Ja niestety nie pomogę bo w każdej ciąży lekarz tylko raz kazał mi badać progesteron i później już tego nie robiłam 🤷 kiedy masz teraz wizytę?
 
Ja mam nadczynnosc tsh 0,005 za chodząc w ciazy brałam thyrozol A przez niego dziecko może nie mieć np pół głowy robiac test odstawiłam tydzień nie brałam nic a teraz thyrosan modlę się by wszystko było ok usg miałam w 6 tygkokejne bd w 11 dopiero
No ja się obawiam że po dzisiejszej wizycie u endokrynologa też się skończy na thyrosanie ( na thyrozol mam alergie i w ciąży i tak go nie dają).
 
reklama
Do góry