reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny, Dzieki za kciuki 😘😘😘 na USG wyglada wszystko ok. Ufff ale stres był taki, ze ledwo oddychałam… plamienie prawdopodobnie albo od stresu albo łażenia po schodach🤷‍♀️ Będę dziś sprawdzać progesteron, jak coś to na wszelki wypadek mam brać duphaston, ale to się okaże ;-) Dzieki jeszcze raz!
Super wiadomość 😍😍😍.
 
reklama
Zrobiłam 60 pierogów i na kolejne 60 nie mam już siły 🙈 czuję się jakbym maraton przebiegła 😭 resztę chyba dokończę popołudniu 🤷 Was też tak wszystko męczy?
 
@Karka_Krk dobrze, że jednak wszystko w porządku! Dbaj o siebie i odpoczywaj :)
@aneta85aneta ja dałam sobie ostro w tylek w ostatnim tygodniu i w weekend... zobaczymy co to będzie. Wyniki będą późnym popołudniem... Mam nadzieję, że te plamienia to po tych badaniach u gina, bo od kiedy jestem w ciąży mam strasznie sucho i może to wynik otarcia albo jeszcze resztki z ostatniej miesiączki. Nie wiem.:(
 
Czesc dziewczyny:) staram sie nie zapeszac ale drugi dzien I mam mniejsze mdlosci...znaczy dopoki czsgos nie zjem z rana muli strasznie ale pozniej jest lepiej , co nie zmienia fsktu ze nic mi sie nie chce :( mam tyle do zrobienia a nie moge sie przemoc wgl..:(
 
@Karka_Krk dobrze, że jednak wszystko w porządku! Dbaj o siebie i odpoczywaj :)
@aneta85aneta ja dałam sobie ostro w tylek w ostatnim tygodniu i w weekend... zobaczymy co to będzie. Wyniki będą późnym popołudniem... Mam nadzieję, że te plamienia to po tych badaniach u gina, bo od kiedy jestem w ciąży mam strasznie sucho i może to wynik otarcia albo jeszcze resztki z ostatniej miesiączki. Nie wiem.:(
Ja No mam śluz taki biały gęstszy jak po dniach płodnych jak wyczytałam to on chroni przed infekcjami itp. I wg w listopadzie robiłam cytologię i pierwszy raz wyszła mi 1
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że ciągle ziewacie ??? Ogólnie wysypiam się . Śpię od 21 do 7 rano więc około 10 godzin , nie wąż więcej , nieraz mniej . ... Ale właśnie w ciągu 15 minut chyba z 1000 razy ziewałam 🙈🙈🙈🤦‍♀️
@angie. Co do mniejszych mdłości może być , mnie mniej piersi bolą ... Wcześniej ciągle bolały a teraz z przerwami. Czytałam że to normalne bo organizm przyzwyczaja się do maleństwa i mogą minąć na zawsze , na trochę albo na kilka dni 🙈🙈🙈

@Emka_27 , @Natalianatalia co do śluzu to moim w sumie pierwszym symptomem właśnie był mleczno biały śluz . Miałam tak samo w pierwszej ciąży , mam też tak teraz ... Ogólnie jest go sporo . Chwilami jest biały a chwilami bardzo wodnisty ... Tak że bieliznę muszę zmieniać kilka razy dziennie ... 🙈🙈🙈
 
Ja mam właśnie wodnisty śluz i dużo go jest. Czasami to mam stres że idę do łazienki sprawdzić czy to nie krwawienie. Trochę mnie brzuch pobolewa, czasami takie klucie, czasem po jedzeniu jakieś małe mdłości no i piersi raz bolą a raz nie. Chyba za bardzo analizuje to wszystko ale tak już jest po poronieniu
 
Ja mam właśnie wodnisty śluz i dużo go jest. Czasami to mam stres że idę do łazienki sprawdzić czy to nie krwawienie. Trochę mnie brzuch pobolewa, czasami takie klucie, czasem po jedzeniu jakieś małe mdłości no i piersi raz bolą a raz nie. Chyba za bardzo analizuje to wszystko ale tak już jest po poronieniu
Ja mam takie kłucie i ciągnące w środku tez sprawdzam ci leci czy to nie krew
 
reklama
Ja mam właśnie wodnisty śluz i dużo go jest. Czasami to mam stres że idę do łazienki sprawdzić czy to nie krwawienie. Trochę mnie brzuch pobolewa, czasami takie klucie, czasem po jedzeniu jakieś małe mdłości no i piersi raz bolą a raz nie. Chyba za bardzo analizuje to wszystko ale tak już jest po poronieniu
No właśnie , my te po przejściach za bardzo wszystko analizujemy ... Przed chwilą szłam z psem po dworze i ryczalam 🙈🤦‍♀️ właśnie przez te piersi ... I tak sobie myślałam że ja się tak strasznie boje o tego.malusza w moim brzuchu że to bajka 🙈 teraz modlę się żeby wytrzymać do poniedziałku do wizyty. Później jak będzie wszystko dobrze to kupuje detektor żeby doradzać serce mojego malusza. I zapisuje się do lekarza na NFZ gdzie do koło domu . Bo jak sobie pomyślę że mam mieć wizyty co miesiąc to już zaczynam się telepać 🙈🙈🙈 Lekarz jak byłam na.wiztcie dwa tygodnie temu to powiedział że bardzo ładna ciąża , wszystko jest dobrze , beta przyrastała książkowo po 170% na początku później po 126% , wszystko było tak jak powinno być a ja się ciągle stresuje i analizuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️



Co do śluzu i @ ... Też tak mam 🙈🙈🙈 z duszą na ramieniu wtedy sprawdzam 🙈🙈🙈😔
 
Do góry