reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny ❤️ Dzisiaj wizytuje o 19 i mam takiego stresa, jak nigdy wcześniej - tydzień temu na wizycie byłam znacznie jakaś spokojniejsza.. 🙆‍♀️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. na ostatnim usg nie doczekałam się zarodka i serduszka, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze... 🙏🙏🙏 Mdłości, cycki i duuuzo śluzu mam ciągle. Dzisiaj nawet był taki biały, ciągnący, aż się przestraszyłam i jak to ja, już wypatrywałam jakiejś domieszki czegoś 😁😁
 
reklama
Hej dziewczyny ❤️ Dzisiaj wizytuje o 19 i mam takiego stresa, jak nigdy wcześniej - tydzień temu na wizycie byłam znacznie jakaś spokojniejsza.. 🙆‍♀️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. na ostatnim usg nie doczekałam się zarodka i serduszka, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze... 🙏🙏🙏 Mdłości, cycki i duuuzo śluzu mam ciągle. Dzisiaj nawet był taki biały, ciągnący, aż się przestraszyłam i jak to ja, już wypatrywałam jakiejś domieszki czegoś 😁😁
✊✊✊✊✊✊
 
W którym tygodniu będziesz w dniu poniedziałkowej wizyty i od kiedy chcesz stosować detektor? Czytałam o jednym z modeli że dziewczyny korzystają od 8 tygodnia. Już go chciałam kupić ale wyczytałam w opisie żeby nie stosować przed 12-13 tygodniem, i teraz nie wiem 🤔

Na spokojnie, jasno brązowy może oznaczać chociażby niski progesteron, do sprawdzenia. Daj znać jakie będziesz miała informacje od lekarza!

Dobrze że wychwycony szybko! Może się wchłonie jak dziewczyny piszą. Ale jeśli zacznie się oczyszczać to nie będziesz miała niepotrzebnego stresu. Dostałaś jakieś szczególne zalecenia związane z krwiakiem?

Dziewczyny jak w ogóle powstają krwiaki? Rozumiem te implantacyjne bo zarodek wżera się w macicę. A te które pękają kilka dni po tym jak ich nie było wgl na badaniu USG? 🤔
W 9 tygodniu....już się doczekać nie mogę 😍😍 a z drugiej strony strasznie boje tej wizyty 🙈🙈🙈🤦‍♀️

Jeszcze nie mam wybranego ... Tak też słyszałam że najwcześniej od 12 TC dlatego pierw zapisze się na fundusz do lekarza tak przed świętami a później już detektor pójdzie w ruch 😍😍😍
 
Hej dziewczyny ❤️ Dzisiaj wizytuje o 19 i mam takiego stresa, jak nigdy wcześniej - tydzień temu na wizycie byłam znacznie jakaś spokojniejsza.. 🙆‍♀️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. na ostatnim usg nie doczekałam się zarodka i serduszka, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze... 🙏🙏🙏 Mdłości, cycki i duuuzo śluzu mam ciągle. Dzisiaj nawet był taki biały, ciągnący, aż się przestraszyłam i jak to ja, już wypatrywałam jakiejś domieszki czegoś 😁😁
Trzymam kciuki 🍀🍀🍀
Ja na wizycie zarodkowej byłam spokojna, ale jak usłyszałam serduszko (pierwszy raz też doczekałam tego etapu) to dostałam ataku paniki, na zasadzie że o boże to się dzieje teraz już musi bić cały czas 🙈
Także nie popełniaj mojego błędu bo z perspektywy tygodnia mogę powiedzieć że była to bez sensu reakcja z mojej strony 🙈

A propos śluzu, może przyjmujesz luteinę dopochwowo? Ja tak i mam mnóstwo śluzu - wyciekają resztki leku
 
Hej dziewczyny ❤️ Dzisiaj wizytuje o 19 i mam takiego stresa, jak nigdy wcześniej - tydzień temu na wizycie byłam znacznie jakaś spokojniejsza.. 🙆‍♀️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.. na ostatnim usg nie doczekałam się zarodka i serduszka, więc trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze... 🙏🙏🙏 Mdłości, cycki i duuuzo śluzu mam ciągle. Dzisiaj nawet był taki biały, ciągnący, aż się przestraszyłam i jak to ja, już wypatrywałam jakiejś domieszki czegoś 😁😁
Powodzenia na wizycie 🍀 mi przed wtorkową wizytą bardzo pomogła melisa. Piłam przez całą podróż do ginekologa :D

Co do śluzu u mnie jest taki wodnisto-kremowy, czasami jest go więcej, czasami mniej. Zdarza się, że poczuję się mokro i lecę od razu do łazienki.
 
W 9 tygodniu....już się doczekać nie mogę 😍😍 a z drugiej strony strasznie boje tej wizyty 🙈🙈🙈🤦‍♀️

Jeszcze nie mam wybranego ... Tak też słyszałam że najwcześniej od 12 TC dlatego pierw zapisze się na fundusz do lekarza tak przed świętami a później już detektor pójdzie w ruch 😍😍😍
A tak! Przecież, o ile dobrze pamiętam, miałaś transfer 24.10? Ja dzień po Tobie 🙂 wizytę mam 7.12 i wtedy też zakładam kartę ciąży. Będę dokładnie 8+6 ☺️
Oby ten czas leciał jak najszybciej, byle do prenatalnych! Masz już termin?
 
Trzymam kciuki 🍀🍀🍀
Ja na wizycie zarodkowej byłam spokojna, ale jak usłyszałam serduszko (pierwszy raz też doczekałam tego etapu) to dostałam ataku paniki, na zasadzie że o boże to się dzieje teraz już musi bić cały czas 🙈
Także nie popełniaj mojego błędu bo z perspektywy tygodnia mogę powiedzieć że była to bez sensu reakcja z mojej strony 🙈

A propos śluzu, może przyjmujesz luteinę dopochwowo? Ja tak i mam mnóstwo śluzu - wyciekają resztki leku
Ja niestety nie umiem być spokojna. 😂 Dlatego Pani Doktor powiedziała do jednej z pielęgniarki z recepcji, żeby mnie zapisała za tydzień, bo "Pani jest zmartwiona". 🙆‍♀️😁 Cóż, faktycznie na wizycie trochę wyszłam na panikarę... 😂

Tak, biorę, biorę i wiem, ale wcześniej leciała taka woda i czasem pokruszone leki. 🤯
 
A tak! Przecież, o ile dobrze pamiętam, miałaś transfer 24.10? Ja dzień po Tobie 🙂 wizytę mam 7.12 i wtedy też zakładam kartę ciąży. Będę dokładnie 8+6 ☺️
Oby ten czas leciał jak najszybciej, byle do prenatalnych! Masz już termin?
Tak tak , dokładnie tak jak mówisz . Ja teraz w poniedziałek zakładam i pewnie.dostane skierowanie na prenatalne , już mam wszystkie badania zrobione jutro odbieram wynik jeszcze wr. Dziś ponownie mocz zbadałam i bakterii już nie ma 🤦‍♀️ źle pobrany był 🙈🙈🙈 . Ale to nie ważne , ważne żeby było wszytko dobrze 🙏🙏🙏 nie dopuszczam do siebie innych myśli nawet 🙈 ja w poniedziałek mam 8+6 dokładnie 😉
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki... w porównaniu do wyników z 22.listopada
Progesteron spadł z 24.5 do 19.1
A beta urosla z 1384 na 24190...
Czekam na odpowiedź lekarza, ale może wy coś powiecie na ten temat... Czy jest się czego bać?
 
Do góry