reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Super :) u mnie to niestety pierwsza, jak na razie, prawidłowa ciąża po 4 stratach i 2 pełnych ivf. To jest najgorsze uczucie że po stracie jest pusty dom i punkt wyjścia.
Nie ukrywam że mam sporo wątpliwości. Np czy dam radę z 2 takich maluchów, czy fasolka nie zagnieździła się w bliźnie po cc I czy ta blizna wytrzyma.
 
Ja też na razie nie chcę mówić. Tym bardziej że poprzednia pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem. Że serce nie bije dowiedziałam się przed wielkanocą, a krwawienie zaczęło mi się w drugi dzień świąt. W Wielkanoc chcieliśmy powiedzieć o ciazy ale już wiedziałam że obumarla. Akurat byliśmy wtedy u mojej rodziny. Miałam już duże bóle i zmylismy się do domu. Udawałam że mam okres i źle się czuję. Dzień później byłam już w szpitalu na łyżeczkowaniu. Akurat tata zadzwonił w ten dzień zapytać się jak się czuję to mu powiedziałam, ale żeby nikomu nie mówił. A co do wieku to ja mam 36 lat mąż 43 i uważam że to jest każdego indywidualna sprawa
 
reklama
Do góry