reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Eh I oczywiście nie może być za dobrze zawsze coś się musi wydarzyć:/
Zrobiłam dziś badania tarczycy endokrynolog mi kazał robić co 2 tyg odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży. Jeszcze te 2 tyg temu były ok. Dzisiejsze właśnie przyszły a tam
Tsh 0,008 ( 0,27-4,2)
Ft3 6,07 ( 2,04-4,4 )
Ft4 2,55 ( 0,93-1,71)
Czyli ewidentnie nadczynnosc sporwortem. Jutro mam wizytę wieczorem u endokrynologa a do tego czasu chyba umrę z nerwów.
Czy któraś z was też ma nadczynnosc ?
 
reklama
Ja już po pierwszej wizycie. Wszystko ok😁 widziałam pulsujące serduszko❤️❤️❤️
Obecnie 6+6 (tak samo z OM i z USG wyszło).
Termin mi wyliczyła na 20 lipca. Nast wizyta za 2 tygodnie.

Pytanie do Dziewczyn z cukrzycą ciążową w drugiej ciaży - kiedy Wam zlecili krzywą? Diabetolog każe mi robić od razu a gin mówi że bezpieczniej po 10-11 tygodniu🤔 Planuję posłuchać gin ale diabetolog pewnie nie będzie zadowolona.
Dam znać jutro bo też miałam w pierwszej ciąży cukrzycę, zobaczymy kiedy mi zasugeruje zrobić badanie.

Sylwester w domku? Czy idziecie na bal dziewczyny?
My co roku w domu bo nasz pies strasznie się boi, nie możemy go brać w obce miejsce i dorzucać jeszcze stresu, a tym bardziej go zostawić samego czy nawet komuś 💔
 
reklama
Ja nadal trzymam wszystko w tajemnicy ale po następnej wizycie planuje zabrać przyjaciółkę na wypad i jej powiedzieć a rodzinie w święta jak wszystko będzie dobrze ❤️
Właśnie widzę że dużo dziewczyn planuje powiedzieć podczas świąt. Też miałem taki plan, ale myślałam że będę już po prenatalnych. Niestety w wigilię będę dopiero 11+2 więc odpada. W sylwestra 12+2 to też chyba za wcześnie. Podobno lepiej robić w 13 tc. Więc chyba zrobię po nowym roku (ciekawe jak będą działać przychodnie...) i powiem nie wiem, na 3 króli 😂 Ile się czeka na wyniki badań krwi?

Co wgl wchodzi w skład badań prenatalnych na NFZ?
 
Do góry