reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny 😃
Jestem tutaj nowa a na forum trafiłam całkiem przypadkiem szukając zdjęć z brzuszkami 🙈 Termin mam na 6.07.2023 i obecnie jestem w 17 tygodniu i 1 dniu. Nie zdążyłam jeszcze przeczytać wszystkich wątków ale obiecuje to nadrobić. Przyszłe mamusie jak się czujecie i jak wyglądają wasze brzuszki w 17 tygodniu ?
Tez jestem w tym tygodniu i mam mały brzuch jak dla mnie 😄🙈 każda tutaj jest inna i inaczej zbudowana 😁 chociaz tez szukałam zdjęcia brzuchów bałam się że mam za mały 🙈
 
Ja się cieszę bardzo z kolejnej córeczki ,dziewczynki są takie kochane mój mąż je bardzo rozpieszcza .Zobaczymy 6 może będzie już wiadomo.😄
Super,że twój mąż tak podchodzi do córek:D Znam wielu mężczyzn, którzy mają takie parcie na posiadanie syna, że aż się chce śmiać z tych historii :). Chyba chęć przedłużenia dziedziczności nazwiska jest dla niektórych silniejsza 🤣🤣
 
Super,że twój mąż tak podchodzi do córek:D Znam wielu mężczyzn, którzy mają takie parcie na posiadanie syna, że aż się chce śmiać z tych historii :). Chyba chęć przedłużenia dziedziczności nazwiska jest dla niektórych silniejsza 🤣🤣
To tak samo działa w druga stronę.. matki chcą córki.. a dla mnie to nie miało znaczenia… teraz mam 2 synków i 3 dziecko w drodze(płeć nieznana) :) tez są kochani, pieką ze mną ciastka, wyszywają, malują i pomagają w ogródku :) Strasznie wszyscy cisną ze 3 ma być dziewczynka - ale to nie koncert życzeń ;-)
Teściowa to czuje się niedowartościowana bo nie miala córki a teraz nie ma wnuczki.. i twierdzi ze ja tez jestem wybrakowana… dramat

naprawdę po przejściach moich będę wdzięczna za zdrowe donoszone dzieciątko 🥰
 
reklama
To tak samo działa w druga stronę.. matki chcą córki.. a dla mnie to nie miało znaczenia… teraz mam 2 synków i 3 dziecko w drodze(płeć nieznana) :) tez są kochani, pieką ze mną ciastka, wyszywają, malują i pomagają w ogródku :) Strasznie wszyscy cisną ze 3 ma być dziewczynka - ale to nie koncert życzeń ;-)
Teściowa to czuje się niedowartościowana bo nie miala córki a teraz nie ma wnuczki.. i twierdzi ze ja tez jestem wybrakowana… dramat

naprawdę po przejściach moich będę wdzięczna za zdrowe donoszone dzieciątko 🥰
Dokładnie tak jest, każdy ma inne problemy. Moje koleżanki, które nigdy nie miały problemów z zajściem w ciążę i ogólnie brak problemów w ciazy to właśnie planowały, że teraz musi być dziewczynka , że najlepiej niech urodzi się dokładnie tego dnia, bo wtedy jest jakaś rocznica itd. Takie wymyślanie hahaha :D A ja myślę o tym,żeby tylko przy tej ilości antybiotyków i krótkiej szyjce wgl urodzić zdrowe dziecko ... Ale kto wie , może jakbym nie miała problemów to wymyslalabym różne rzeczy :D
Co do teściowej, serio xdd ?? Cóż to za wymagania. W tej sytuacji nawet jakby miała być dziewczynka powiedziałabym, że będzie chlopiec 🤣🤣🤣🤣
 
Do góry