reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Zapomniałam dodać że to pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona w tym temacie 🙈 U mnie niestety od początku okropne nudności i mdłości które przerodziły się w zgagę. Od początku ciąży zmuszam się do jedzenia a i tak tyje. Pierwsza wizytę miałam w 7 tygodniu i już jestem na plusie dobre 5kg. Naprawdę boje się co będzie dalej. Jedyne co mojemu dziecku podchodzi to bułki z szynka 😃
 
reklama
Zapomniałam dodać że to pierwsza ciąża i jestem kompletnie zielona w tym temacie 🙈 U mnie niestety od początku okropne nudności i mdłości które przerodziły się w zgagę. Od początku ciąży zmuszam się do jedzenia a i tak tyje. Pierwsza wizytę miałam w 7 tygodniu i już jestem na plusie dobre 5kg. Naprawdę boje się co będzie dalej. Jedyne co mojemu dziecku podchodzi to bułki z szynka 😃
Poniżej załączę zdjęcie. Jeśli się nie wstydzicie dołączajcie swoje. Dodam że czuje się okropnie grubo. Nie chce myśleć co będzie dalej.
 

Załączniki

  • EBBFB424-CBBC-423F-B195-E3BE99C77B03.jpeg
    EBBFB424-CBBC-423F-B195-E3BE99C77B03.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 81
  • 58E7B359-2B14-44C2-8629-D16CEEA2001C.jpeg
    58E7B359-2B14-44C2-8629-D16CEEA2001C.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny a znacie już płeć dzieciątka ? Ostatnia wizytę miałam 10 stycznia i byłam prawie w 15 tygodniu. Pan doktor powiedział że podejrzewa dziewczynkę ale to tylko podejrzenia i jeszcze za wcześnie. Kolejna wizyta 13 lutego i to będą badania połówkowe a później po 20 badania genetyczne. Troszkę się denerwuje :/
 
Dziewczyny a znacie już płeć dzieciątka ? Ostatnia wizytę miałam 10 stycznia i byłam prawie w 15 tygodniu. Pan doktor powiedział że podejrzewa dziewczynkę ale to tylko podejrzenia i jeszcze za wcześnie. Kolejna wizyta 13 lutego i to będą badania połówkowe a później po 20 badania genetyczne. Troszkę się denerwuje :/
Ja niewiem ale chyba też dziewczynka 6 lutego idę na amino punkcję to się do wiem .Wkleiłem zdjęcie z USG .
 
Ja niewiem ale chyba też dziewczynka 6 lutego idę na amino punkcję to się do wiem .Wkleiłem zdjęcie z USG .
Trzymam kciuki i man nadzieje że to nic poważnego ☺️😘 Mnie też czekają badania genetyczne po 20 lutym ze względu na poważna chorobę w rodzinie. Mieszkam w Niemczech i nie wiem jak to będzie wyglądać. Będę u mojego lekarza wtedy wszystko się dopytam o ile będzie wiedział.
 
Trzymam kciuki i man nadzieje że to nic poważnego ☺️😘 Mnie też czekają badania genetyczne po 20 lutym ze względu na poważna chorobę w rodzinie. Mieszkam w Niemczech i nie wiem jak to będzie wyglądać. Będę u mojego lekarza wtedy wszystko się dopytam o ile będzie wiedział.
Z badań wszystko dobrze i po pobraniu krwi też ryzyko się zmniejszyło ale z racji wieku wolę zrobić i być pewna na 100%.🙂że dziecko jest zdrowe.
 
reklama
Do góry