reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Temat pokoiku u nas na razie myślimy wstawić łóżeczko i całą resztę do naszej sypialni, dziecko nie będzie miało póki co swojego pokoju tylko zamieszka z Nami.
A później z czasem my będziemy musieli przenieść się do salonu i jakoś zaaranżować tam sobie sypialnie , a swoją obecną zostawić potomstwu 🍀 niestety inaczej się nie da 🥺
 
reklama
Dziewczyny muszę iść jutro do rodzinnego, po L4 bo mi się dziś kończy, a wizytę u swojego gina mam 23ego i tak się dogadaliśmy, żebym poszła do rodzinnego i mi na ten tydzień wystawił, a później już mój gin mi będzie przedłużał. Mam tylko nadzieję, że się zgodzi i wypisze, no trochę z nie go 'buc' 😵😵
 
My naszczescie na jesien wprowadziliśmy się do nowego mieszkania więc już po remontach i mam nadzieję że przez najbliższe parę lat obejdzie się bez :)
Dla dziecka mamy osobny pokój wystarczy go tylko umeblować. Sypialnie mamy mala i planujemy żeby dziec od początku miało swój pokój ale jak to wyjdzie to się okaże 😄

Tak mnie dziś głowa zaczela boleć że myślałam że oszaleje. Naszczescie po prysznicu już jest troszkę lepiej. Uciekam do spania :)
 
Dręczyło mnie to samo pytanie, więc dobrze że odważna osoba się znalazła :D
U mnie bardziej w stronę sucho... Ale np podczas podcierania jest taki półpłynny jasny śluz (jakby delikatnie kremowy). Ale nie pojawia się codziennie.
Też miałam o to zapytać 😅 bo ja już oszaleję chyba, ja się zmagam trochę suchością, aż mam ze współżyciem problem... I nie wiem jak na to zaradzić tak żeby bylo bezpieczne
 
Temat pokoiku u nas na razie myślimy wstawić łóżeczko i całą resztę do naszej sypialni, dziecko nie będzie miało póki co swojego pokoju tylko zamieszka z Nami.
A później z czasem my będziemy musieli przenieść się do salonu i jakoś zaaranżować tam sobie sypialnie , a swoją obecną zostawić potomstwu 🍀 niestety inaczej się nie da 🥺
U nas prawdopodobnie podobna opcja .Mamy niewielkie dwupokojowe mieszkanie,dla naszej dwójki było w sam raz .
 
Co do sluzu to u mnie różnie.... Raz nie ma go wcale, a raz jak np. Dziś czuję nagle, że mi mokro, lecę do łazienki przerażona wiadomo czy nie krwawie, a tam właśnie taki rzadszy sluz ni stąd ni zowąd 🤷‍♀️

Tez mam czasem takie „napady” większej ilości śluzu i tez wtedy pędzę do łazienki ze stresem
 
Dziewczyny muszę iść jutro do rodzinnego, po L4 bo mi się dziś kończy, a wizytę u swojego gina mam 23ego i tak się dogadaliśmy, żebym poszła do rodzinnego i mi na ten tydzień wystawił, a później już mój gin mi będzie przedłużał. Mam tylko nadzieję, że się zgodzi i wypisze, no trochę z nie go 'buc' 😵😵
Ja pierwsze l4 z kodem b Milan właśnie od rodzinnego bo w szpitalu pani miała jakiś problem, przyszłam z wypisem ze jestem w ciąż i zalecenia do leżenia i oszczędnego trybu życia i dostałam bez problemu tylko musiałam iść skserować do rejestracji jako podkładka w razie kontroli u nich . Wiec musisz wsiąść na pewno kartę ciazy albo cokolwiek
 
reklama
Do góry