reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć wszystkim:) powodzenia na wizytach.
Tez mam czasem takie „napady” większej ilości śluzu i tez wtedy pędzę do łazienki ze stresem
Mam podobnie raz dużo a raz prawie nic, a jest taki przeźroczysto mleczny (powiedzmy) Czytałam ze to normalne 😃 bo też się zastanawiałam
 
reklama
U mnie raz bardzo dużo śluzu, często biały. Rzadziej sucho.

Dziewczyny jak wasza skóra twarzy? Moja od tygodnia przesuszona mimo kremów i dostałam takich pomarańczowo czerwonych plam przy brodzie, wyglada jak egzema
 
@Velvet86 @AgaM95 @madziula0234 trzymam mocno za Was kciuki za dzisiejsze wizyty i @EJK85 zeby dotarły wyniki! ✊✊❤️❤️

Dzien dobry wszystkim! Ja dalej walczę z przeziębieniem:( grzeje się i pije gorące herbatki. Co do śluzu to u mnie raz mokro i biało, raz susza , także jak wiatr zawieje :D ale gin ostatnio mi mówiła, że śluz jest bardzo ładny:D pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia ! ❤️❤️
 
U mnie raz bardzo dużo śluzu, często biały. Rzadziej sucho.

Dziewczyny jak wasza skóra twarzy? Moja od tygodnia przesuszona mimo kremów i dostałam takich pomarańczowo czerwonych plam przy brodzie, wyglada jak egzema
ja mam problem z dekoltem takie czerwone plamy jakby suche i wypukłe 😢 muszę się koniecznie wybrać do dermatologa bo nie mam pojęcia co to może być... Latem miałam coś podobnego i byłam pewna że to od słońca ale teraz odkąd jestem w ciąży wgl to nie schodzi i caly czas swędzi... Ostatni raz pojechałam w poniedziałek na badania 🙈 Jezu ile ludzi 🤦 na szczęście obowiązywał brak kolejki dla ciężarnych więc się wcisnęłam przed panami bo oczywiście kobieta która miała wchodzić nie raczyła mnie wpuścić 🤦
 
@Velvet86 @AgaM95 @madziula0234 trzymam mocno za Was kciuki za dzisiejsze wizyty i @EJK85 zeby dotarły wyniki! ✊✊❤️❤️

Dzien dobry wszystkim! Ja dalej walczę z przeziębieniem:( grzeje się i pije gorące herbatki. Co do śluzu to u mnie raz mokro i biało, raz susza , także jak wiatr zawieje :D ale gin ostatnio mi mówiła, że śluz jest bardzo ładny:D pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia ! ❤️❤️
próbowałaś tego antygripin z grejpfruta?
 
Czy ktoś jest tutaj kto kupował detektor w ostatnim czasie ? U prowadzącej mam wizytę za miesiąc w ramach pakietu ciężko się dostać i będę rezygnować No to bez sensu. Widziałam na Vinted jakieś za ok 100 zł ale wolałabym nowy bo są w podobnej cenie albo jakieś 30-50 zł droższe , może ktoś coś ma do polecenia? Chciałbym wydać na to ok 150 zł
ja kupowałam Angel sounds z butla żelu do USG za 70 zł na vinted😉
 
Ja dziś rano byłam na badaniach z krwi i zapomniałam że sobą telefonu. 🙈 Zawsze mnie to stresuje, bo jade na czczo, więc ogólnie mi słabo i modliłam się,żeby tylko jakoś dotrzeć i wrócić bez atrakcji, bo nie miałabym nawet jak po męża zadzwonić. 😃 Na szczęście się udało.
Jeśli chodzi o pokój dla dziecka, to aktualnie w naszej sypialni nadal mieszka i z nami śpi nasz syn. Niestety będzie musiał zostać ewakuowany na rzecz łóżeczka dla drugiego dziecka. Wiem,że nie będzie chciał spać sam bo już próbowaliśmy n razy go nauczyć spać samemu ale się nie dało .. Narazie więc zdecydowaliśmy,że ja zostanę w sypialni z maluchem a mąż będzie spał z drugim synem w salonie przez jakiś czas a potem zdecydujemy co dalej. Czyli czy my się przenosimy do salonu a sypialnie oddajemy dzieciom czy zmieniamy mieszkanie bo okaże się za małe. 🙄
 
Witam w nowym tygodniu kobietki! ❤️ ja się naczytałam wczoraj wieczorem rozdziału o porodzie, że miałam sen, że musiałam rodzić w jakimś zapuszczonym szpitalu na podłodze :D powodzenia na wizytach! A jeśli chodzi o śluz to raczej jest go mniej niż więcej. 😜
 
reklama
U mnie raz bardzo dużo śluzu, często biały. Rzadziej sucho.

Dziewczyny jak wasza skóra twarzy? Moja od tygodnia przesuszona mimo kremów i dostałam takich pomarańczowo czerwonych plam przy brodzie, wyglada jak egzema

U mnie skóra twarzy w miarę, mam nadzieje, ze tak zostanie, bo jakiś czas temu miałam kilka krostek takich mini wulkanów jak ja to mówię. 😬 ale przesuszona jest trochę, to fakt, przed chwila zauważyłam bo wczoraj kremu nie użyłam w ogóle, a używam Cetaphil nawilżający od ponad miesiąca i jestem zadowolona. Fajnie nawilża, nie natłuszcza, skóra się nie lepi po nim
 

Załączniki

  • IMG_3644.jpeg
    IMG_3644.jpeg
    72,4 KB · Wyświetleń: 37
Do góry