reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hej dziewczyny, ja dzisiaj przespałam cały dzień, mam problem nawet do kibelka wstać bez zmęczenia. Podobno 2 trymestru miał być inny, a u mnie w drugą stronę. 😂
W dodatku znowu boli mnie głowa od kilku dni i mam zawroty - tak jak ktoś tu pisał dziś. Co ciekawe zawroty i ból głowy doszły od jakoś 12-13 tygodnia.
I ps. Sikam 2-3 razy NA NOC, nie na tydzień 🙈 #babybrain
Patrze Na internety jak wygląda dieta przy cukrzycy ciążowej i jakoś tego nie widzę: 6 posiłków co 2-3 h w tym druga kolacja o 22?
Ja od lat jem 3 posiłki co 5 h i kolacja o 19 😂 jak żyć
Druga kolacjami 22 ?
to będę musiala sobie budzik nastawiać, żeby ją zjeść 😂
 
reklama
Druga kolacjami 22 ?
to będę musiala sobie budzik nastawiać, żeby ją zjeść 😂
Na razie mam wiedzę internetową, bo.... Od wtorku nie dodzwoniłam się do żadnej przychodni która by mnie przyjęła. Tak wiem że jest ustawowo 7 dni i wiem że muszą mnie przyjąć, nawet im to mówię ale no nie mam siły przebicia najwidoczniej ;)
Tak samo było z ginekologiem. Pisałam nawet o tym post.
NFZ = DRAMAT
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj przespałam cały dzień, mam problem nawet do kibelka wstać bez zmęczenia. Podobno 2 trymestru miał być inny, a u mnie w drugą stronę. 😂
W dodatku znowu boli mnie głowa od kilku dni i mam zawroty - tak jak ktoś tu pisał dziś. Co ciekawe zawroty i ból głowy doszły od jakoś 12-13 tygodnia.
I ps. Sikam 2-3 razy NA NOC, nie na tydzień 🙈 #babybrain
Patrze Na internety jak wygląda dieta przy cukrzycy ciążowej i jakoś tego nie widzę: 6 posiłków co 2-3 h w tym druga kolacja o 22?
Ja od lat jem 3 posiłki co 5 h i kolacja o 19 😂 jak żyć
Ta druga kolacja jest ważna. Ja się śmiałam że to moja nocna kanapka. Dzięki niej nie wybiją tak cukru rano.
 
Na razie mam wiedzę internetową, bo.... Od wtorku nie dodzwoniłam się do żadnej przychodni która by mnie przyjęła. Tak wiem że jest ustawowo 7 dni i wiem że muszą mnie przyjąć, nawet im to mówię ale no nie mam siły przebicia najwidoczniej ;)
Tak samo było z ginekologiem. Pisałam nawet o tym post.
NFZ = DRAMAT
Poproś o odmowę przyjęcia na piśmie ,zaraz znajdzie się termin .
 
reklama
Dobry wieczór! 😁

Bylismy w tym kinie na avatarze - mega :D oczywiscie ryczalam 😅😅😅 mialo byc jedzonko ale ppdczas senasu wciagnelisjy z mezem duze nachos z 2 sosami I duzy popcorn 😅 wiec po powrocie dopiero zabralismy sie za jedzonko :D u mnie dzis na kolacje wleciala kolba kukurydzy I wladnie zajadam koreczki sledziowe po kaszubsku 🙃🙃🙃

Robicie apetyt wciaz na arbuza a nie moglam go nigdzie dostać ;( eh.. jutro sprobuje znowu...


Widze ze temat pokoju dla bobo wlecial - my będziemy mieli duzy problem 😑w naszdj sypialni jest szafa pod zabudowe , duze łóżko i komoda dość dluga - woec nie wiem gdzie te bobo wciśniemy i zacznie się kombinowanie...coreczka ma swoj pokój ( jeszczd spi z nami ) ale nie chcialbym tam dawac bobo bo tez misja za duza ..ewentulanie mysllam zeby komoda i przewijak tam byly bo mam po malej a jej ciuszki ze spokojem pomieszcze w szafie...naorawde nie mam zielonego pokecia jak to rozkminic...mamy ten salon z anelsem alr nie chciakbgm tu robic sypialni naszej ani sypialni noworodka tymbardziej...szukam juz jakiś inspiracji , ale mega ciężko to widze...I to mnie stresuje 🙄😮‍💨 maz na szczęście jest mega zlota raczka i licze ze cos wymysli 😇😇

Co do siusiania w nocy mi sie zdarza 2 , 3 razy...🙃

Dziewczyny takie mam dość imtymne pytanko...jaki macie teraz sluz I w jakich iloscisch ?
 
Do góry