reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dobry wieczór! 😁

Bylismy w tym kinie na avatarze - mega :D oczywiscie ryczalam 😅😅😅 mialo byc jedzonko ale ppdczas senasu wciagnelisjy z mezem duze nachos z 2 sosami I duzy popcorn 😅 wiec po powrocie dopiero zabralismy sie za jedzonko :D u mnie dzis na kolacje wleciala kolba kukurydzy I wladnie zajadam koreczki sledziowe po kaszubsku 🙃🙃🙃

Robicie apetyt wciaz na arbuza a nie moglam go nigdzie dostać ;( eh.. jutro sprobuje znowu...


Widze ze temat pokoju dla bobo wlecial - my będziemy mieli duzy problem 😑w naszdj sypialni jest szafa pod zabudowe , duze łóżko i komoda dość dluga - woec nie wiem gdzie te bobo wciśniemy i zacznie się kombinowanie...coreczka ma swoj pokój ( jeszczd spi z nami ) ale nie chcialbym tam dawac bobo bo tez misja za duza ..ewentulanie mysllam zeby komoda i przewijak tam byly bo mam po malej a jej ciuszki ze spokojem pomieszcze w szafie...naorawde nie mam zielonego pokecia jak to rozkminic...mamy ten salon z anelsem alr nie chciakbgm tu robic sypialni naszej ani sypialni noworodka tymbardziej...szukam juz jakiś inspiracji , ale mega ciężko to widze...I to mnie stresuje 🙄😮‍💨 maz na szczęście jest mega zlota raczka i licze ze cos wymysli 😇😇

Co do siusiania w nocy mi sie zdarza 2 , 3 razy...🙃

Dziewczyny takie mam dość imtymne pytanko...jaki macie teraz sluz I w jakich iloscisch ?

U mnie dość rzadki i raczej normalne ilości, ani dużo ani sucho. Chyba tak normalnie, przynajmniej wydaje mi się, ze tak ma być 🤔
 
Dobry wieczór! 😁

Bylismy w tym kinie na avatarze - mega :D oczywiscie ryczalam 😅😅😅 mialo byc jedzonko ale ppdczas senasu wciagnelisjy z mezem duze nachos z 2 sosami I duzy popcorn 😅 wiec po powrocie dopiero zabralismy sie za jedzonko :D u mnie dzis na kolacje wleciala kolba kukurydzy I wladnie zajadam koreczki sledziowe po kaszubsku 🙃🙃🙃

Robicie apetyt wciaz na arbuza a nie moglam go nigdzie dostać ;( eh.. jutro sprobuje znowu...


Widze ze temat pokoju dla bobo wlecial - my będziemy mieli duzy problem 😑w naszdj sypialni jest szafa pod zabudowe , duze łóżko i komoda dość dluga - woec nie wiem gdzie te bobo wciśniemy i zacznie się kombinowanie...coreczka ma swoj pokój ( jeszczd spi z nami ) ale nie chcialbym tam dawac bobo bo tez misja za duza ..ewentulanie mysllam zeby komoda i przewijak tam byly bo mam po malej a jej ciuszki ze spokojem pomieszcze w szafie...naorawde nie mam zielonego pokecia jak to rozkminic...mamy ten salon z anelsem alr nie chciakbgm tu robic sypialni naszej ani sypialni noworodka tymbardziej...szukam juz jakiś inspiracji , ale mega ciężko to widze...I to mnie stresuje 🙄😮‍💨 maz na szczęście jest mega zlota raczka i licze ze cos wymysli 😇😇

Co do siusiania w nocy mi sie zdarza 2 , 3 razy...🙃

Dziewczyny takie mam dość imtymne pytanko...jaki macie teraz sluz I w jakich iloscisch ?
Dręczyło mnie to samo pytanie, więc dobrze że odważna osoba się znalazła :D
U mnie bardziej w stronę sucho... Ale np podczas podcierania jest taki półpłynny jasny śluz (jakby delikatnie kremowy). Ale nie pojawia się codziennie.
 
Dobry wieczór! 😁

Bylismy w tym kinie na avatarze - mega :D oczywiscie ryczalam 😅😅😅 mialo byc jedzonko ale ppdczas senasu wciagnelisjy z mezem duze nachos z 2 sosami I duzy popcorn 😅 wiec po powrocie dopiero zabralismy sie za jedzonko :D u mnie dzis na kolacje wleciala kolba kukurydzy I wladnie zajadam koreczki sledziowe po kaszubsku 🙃🙃🙃

Robicie apetyt wciaz na arbuza a nie moglam go nigdzie dostać ;( eh.. jutro sprobuje znowu...


Widze ze temat pokoju dla bobo wlecial - my będziemy mieli duzy problem 😑w naszdj sypialni jest szafa pod zabudowe , duze łóżko i komoda dość dluga - woec nie wiem gdzie te bobo wciśniemy i zacznie się kombinowanie...coreczka ma swoj pokój ( jeszczd spi z nami ) ale nie chcialbym tam dawac bobo bo tez misja za duza ..ewentulanie mysllam zeby komoda i przewijak tam byly bo mam po malej a jej ciuszki ze spokojem pomieszcze w szafie...naorawde nie mam zielonego pokecia jak to rozkminic...mamy ten salon z anelsem alr nie chciakbgm tu robic sypialni naszej ani sypialni noworodka tymbardziej...szukam juz jakiś inspiracji , ale mega ciężko to widze...I to mnie stresuje 🙄😮‍💨 maz na szczęście jest mega zlota raczka i licze ze cos wymysli

Dziewczyny takie mam dość imtymne pytanko...jaki macie teraz sluz I w jakich iloscisch ?
U mnie podobnie będzie w mieszkaniu. Także coś myślimy powoli w tym temacie...

A ze śluzem mam identycznie. Zamawiam nawet na próbę wkładki wielorazowe... 🙄
 
@angie. U mnie to prawie w ogóle nie mam , czasami zależy od dnia znikome ilości śluzu.
Raczej kolor jasny a konsystencja, hmm nie wiem nawet jak to nazwać ale dość lepka..
 
reklama
Do góry