reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Czy ktoś jest tutaj kto kupował detektor w ostatnim czasie ? U prowadzącej mam wizytę za miesiąc w ramach pakietu ciężko się dostać i będę rezygnować No to bez sensu. Widziałam na Vinted jakieś za ok 100 zł ale wolałabym nowy bo są w podobnej cenie albo jakieś 30-50 zł droższe , może ktoś coś ma do polecenia? Chciałbym wydać na to ok 150 zł
 
Dzień dobry w nowym tygodniu 🙂 trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty ✊ ja dziś jadę na badania 🙈 co do śluzu to u mnie jest go dużo 😱 jest przezroczysta i bez zapachu ale taki lepki, czasem nawet takie wręcz kulki znajduja się na wkładce 🤔 muszę w czwartek zapytać o to moją gin
 
Dzień dobry. Powodzenia na wizytach! Pisałyście o pokoju dla dziecka. My póki co wstawimy łóżeczko do sypialni. Ale zastanawiam się jak później upchnąć dwójkę dzieci w małym pokoiku. Największy problem jest z łóżkami. Chciałam takie wysuwane dla dwójki ale zajmie pół pokoju. Piętrowego się boję że dzieciaki będą po nim skakac. Chcemy kupić łóżka wcześniej bo córka ma prowizorkę i mieliśmy właśnie coś jej kupić więc trzeba myśleć od razu o dwójce bo bez sensu kupować na 2 lata i zaraz znowu nowe.
 
Dzień dobry. Powodzenia na wizytach! Pisałyście o pokoju dla dziecka. My póki co wstawimy łóżeczko do sypialni. Ale zastanawiam się jak później upchnąć dwójkę dzieci w małym pokoiku. Największy problem jest z łóżkami. Chciałam takie wysuwane dla dwójki ale zajmie pół pokoju. Piętrowego się boję że dzieciaki będą po nim skakac. Chcemy kupić łóżka wcześniej bo córka ma prowizorkę i mieliśmy właśnie coś jej kupić więc trzeba myśleć od razu o dwójce bo bez sensu kupować na 2 lata i zaraz znowu nowe.
My za dziecka mieliśmy piętrowe i bardzo dobrze wspominam....
 
reklama
Jak bardzo złe były wyniki ?

Z USG na prenatalnych wszystko ok, ale wynik PAPPa i ryzyko trisomii 21- 1:212.
Zalecenie amniopunkcja, ale zdecydowaliśmy sie na nifty
Kurczaki mój lekarz po prenatalnych powiedział że nifty w tym wypadku się wgl nie sprawdza a byłam wczesniej nastawiona że w razie gdyby to tylko nifty a teraz lekarze mówią że jeśli prenatalne na coś ukierunkowują to tylko amnio
 
Do góry