reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Kurcze ja nie mam żadnych objawów: w spodnie się dopinam, nie jest mi niedobrze, mam apetyt, nawet od kawy mnie nie odrzuca. Jedynie co jakiś czas kłucie i ciągnięcie w podbrzuszu. Nawet już senna nie jestem jak jeszcze kilka dni temu. Zaczynam się niepokoić że to zły znak skoro nie mam objawów 🙈 dziś 5+6.
 
Kurcze ja nie mam żadnych objawów: w spodnie się dopinam, nie jest mi niedobrze, mam apetyt, nawet od kawy mnie nie odrzuca. Jedynie co jakiś czas kłucie i ciągnięcie w podbrzuszu. Nawet już senna nie jestem jak jeszcze kilka dni temu. Zaczynam się niepokoić że to zły znak skoro nie mam objawów 🙈 dziś 5+6.
Mam to samo, znajoma nie miała nic tez a urodziła zdrowo
 
I ja
 

Załączniki

  • E1A441F1-EE57-472A-80C8-86BB647BDFDA.jpeg
    E1A441F1-EE57-472A-80C8-86BB647BDFDA.jpeg
    21,6 KB · Wyświetleń: 42
Dziewczyny odrzuciło Wad od perfum. Ja ogólnie jestem perfumoholikiem z dosyć pokaźną kolekcją. No ubóstwialam po prostu. A teraz na półki z perfumami nie mogę patrzeć. Od 3 dni tylko antyperspirant pod pachy i koniec.
Mnie jeszcze nie odrzuciło od żadnych zapachów, a perfumy od zawsze mogłyby dla mnie nie istnieć :D oczywiście mam parę flakoników, ale używam sporadycznie.
W ogóle to mój mąż mówi mi, że podoba mu się zapach mojej skóry, niby to go uspakaja. Nie niszczę więc tego perfumami 🤣
Kurcze ja nie mam żadnych objawów: w spodnie się dopinam, nie jest mi niedobrze, mam apetyt, nawet od kawy mnie nie odrzuca. Jedynie co jakiś czas kłucie i ciągnięcie w podbrzuszu. Nawet już senna nie jestem jak jeszcze kilka dni temu. Zaczynam się niepokoić że to zły znak skoro nie mam objawów 🙈 dziś 5+6.
Nie ma się czym przejmować :) objawy to słaby wyznacznik czy wszystko jest ok.
U mnie tylko senność, pobolewanie podbrzusza i lekkie zaparcia. Ale zaczęłam pić siemię lniane i już jest lepiej.

Powodzenia na zaplanowanych wizytach! 🍀
 
Hej dziewczyny...ja od poniedzialku dramat - mecza mnie mdlosci , tylko jak sie to kesy spokoj a tak to caly czas...nie wymiotuje tylko mnie mdli :( tonjuz 3 dzien a ja mam dość..
 
Kurcze ja nie mam żadnych objawów: w spodnie się dopinam, nie jest mi niedobrze, mam apetyt, nawet od kawy mnie nie odrzuca. Jedynie co jakiś czas kłucie i ciągnięcie w podbrzuszu. Nawet już senna nie jestem jak jeszcze kilka dni temu. Zaczynam się niepokoić że to zły znak skoro nie mam objawów 🙈 dziś 5+6.
Nie martw sie, to nie jest wyznacznik. Każda kobieta inaczej to znosi. Korzystaj dopóki objawów brak kochana 😁
 
reklama
Przyznajcie się czy kupilyscie jakieś malutkie, słodkie body albo skarpeteczki czy jestescie przesadne i,, nie ma co zapeszać? " Mnie korci ale narazie nic nie kupiłam :)
 
Do góry