reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja to jutro mam endokrynologa. Ciekawe ile TSH będę teraz miała a biorę już 100 tak mi wariuje. Wogóle to miałam test obciążenia glukozą wynik po godzinie i po dwóch poniżej 100 a na czczo wyszło 93 i już mi ginekolog dał skierowanie do poradni diabetologicznej plus mierzenie cukru.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-03-18-23-13-683_com.google.android.apps.docs-1.png
    Screenshot_2023-01-03-18-23-13-683_com.google.android.apps.docs-1.png
    235,2 KB · Wyświetleń: 85
A to już po przeliczeniu twojego lekarza? Chyba trivhe pochopnie z ta amniopunkcja tobjednak nie wynik 1:10 lub mniej... :( a nifty? I jak wyszło usg??
Nie wiem dlaczego zalecił odrazu amniopunkcję.
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-03-18-23-13-683_com.google.android.apps.docs-1.png
    Screenshot_2023-01-03-18-23-13-683_com.google.android.apps.docs-1.png
    235,2 KB · Wyświetleń: 43
No to dzisiaj będę świętować i może w końcu coś dobrego zjem na kolację 🤣
Już zapomniałam jak to jest jeść praktycznie wszystko 🤣



Mam dokładnie tak samo, ta zima w UK jest bardzo mroźna więc do pracy założyłam buty ponad kostkę żeby mi nie piździlo 🤣 na dzień dobry dostałam komentarz czy u mnie to już śnieg pada że tak się ubieram 🤣
Z której części uk jesteś? Bo ja z Londynu 🙃
Południowy wschód, mieszkam w East Sussex nad morzem. Właśnie od tygodnia mamy ciągły sztorm wiec jest okropnie!

Jakie masz wrażenia co do opieki nad kobietami w ciąży tutaj?
 
Mój lekarz dopiero za tydzień zobaczy te wyniki. Bo on sam nie wykonuje prenatalnych
Poczekaj do wizyty 1:200 to nie jest bardzo źle, a to już jest po tych przeliczeniach drugich? Bo mi pokazuje 1:300 po przeliczeniu lekarza 1:6000 nie znam się, ale mam wsrod znajomych też kilka przpadkow co powychodziły takie normy a dzieci zdrowe. I ważne jak usg wyszło bo jeslinlekarz nic nie widział to nie ma co na zapas się martwić (chociaż łatwo mowic)
 
reklama
Do góry