reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

To prawda. Pamietam raz przełom września/października było już dość zimno, bardzo wiało, miałam już kurtkę na sobie a i tak było mi zimno, w kolejce do lekarza dziecko na oko 6-8 miesięcy bez skarpetek! Gole stopki normalnie aż sine, a rodzice ubrani w polarki…
Oh tak, oni tutaj od dziecka zahartowani. Ja wiecznie w płaszcze i szaliki opatulona a mąż i znajomi w sweterkach… 😂
 
reklama
Tez mnie to zastanawia czemu nie było widać wcześniej. Porównując USG z prenatalnych i z 2.5 tygodnia przed prenatalnymi to różnica niebo a ziemia tam nie było żadnego obrzęku. Tak istnieje malutka szansa że obrzęk jest tylko przez wadę serduszka. No ale Papa również wyszła tragicznie. Ryzyko wady genetycznej jest u nas bardzo duże. Czekam z niecierpliwością na telefon z IMiD chciałbym już wiedzieć.

Jaka masz Rh grupy krwi i jaki ma mąż. Właśnie u mojej kuzynki było tak że miała rh+ a mąż rh- okazało się że mają rodzaj konfliktu jak zrobiła test Coombsa wyszło. prenatalne wyszły tragicznie i z krwi i właśnie z USG urodziła zdrową dziewczynkę, ale odrazy brała leki jak tylko się dowiedziała.
 
Dziewczyny nie wiem czy temat był poruszany. Czy pijecie kawę w ciąży? Dzisiaj wypiłam mała a ile się nasłuchałam od koleżanki ..
Ja pije jedną, rozpuszczalną z mlekiem. Generalnie przed ciążą byłam mega kawoszką, ale jakoś mnie odrzuciło. Dodam że piłam sypaną z kawiarki bez mleka, bo tylko taka mnie stawiała na nogi i podnosiła to moje żenujące ciśnienie a teraz na samą myśl o takiej kawie mi niedobrze :p ale też już słyszałam, szczególnie w pracy zanim poszłam na l4, pijesz kawę, ło matko i córko, blebleble, od takich starszych wiekiem koleżanek.
Pytałam o te ćwiczenia w ciąży, powiedział że jak ciaza zdrowa to nie ma przeciwskazań, tak samo o lot samolotem (bo pod koniec stycznia będę lecieć), że spokojnie sobie mogę latać po całej Europie. Boże, to jest takie wyjątkowe uczucie oglądać to życie, które się w sobie nosi. Jestem w euforii. Rano pogoda była piękna jak się obudziłam, jak sprzątałam to leciała fajna muzyka i tak się nastrajałam, że to musi być udany dzień ❤️
 
Raczej się cieszyć, ja w okolicach 11 tez się lepiej czułam, na całe święta, jadłam i słone i słodkie i kwaśne 🤩 całe trzy dni. Żeby później zaczęło się na nowo… 🙉🙈 jeden dzień lepszy, jeden gorszy

No to dzisiaj będę świętować i może w końcu coś dobrego zjem na kolację 🤣
Już zapomniałam jak to jest jeść praktycznie wszystko 🤣

Oh tak, oni tutaj od dziecka zahartowani. Ja wiecznie w płaszcze i szaliki opatulona a mąż i znajomi w sweterkach… 😂

Mam dokładnie tak samo, ta zima w UK jest bardzo mroźna więc do pracy założyłam buty ponad kostkę żeby mi nie piździlo 🤣 na dzień dobry dostałam komentarz czy u mnie to już śnieg pada że tak się ubieram 🤣
Z której części uk jesteś? Bo ja z Londynu 🙃
 
Ile ja się nasłuchałam, żebym córce założyła skarpetki i czapkę... Booooziu 😂 . Po domu biega boso. A na wiosnę i jesień, to mało kiedy ma czapkę. Tylko jak wieje mocno. Babcie nie mogą tego przeżyć 🙈
Mieszkam w irlandii I tu inaczej sie dzieci wychowuje, na bank nie przegrzewa. Chodzę na pływanie z moimi dziewczynami i jestem jedyna która suszy włosy starszej córce bo ma długie. Irlandczycy wychodzą w mokrych. W listopadzie jak byłam na basenie to facet wynosił z basenu do samochodu córkę tak około 1.5 roku w bodziaku i spodenkach..bez czapki, kurtki, skarpet 😱 teraz na dyskoteki nie chodzę ale lata temu zawsze można było poznać dziewczynę z polski lub Europy wschodniej bo miala kurtke, czapke I szal zima a tutejsze dziewczyny jak mialy kurtke to bylo dobrze 😜
 
reklama
Do góry