reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja zaczynam nowa prace 9-go stycznia. Nic nie powiedziałam na rozmowie, myśle ze powiem tak po tygodniu, kiedy będę miała wyniki z krwi.
Długi masz staż w pracy? Jestem pewna ze będą w porządku, może jeśli powiesz wcześniej to da im więcej czasu na znalezienie zastępstwa? Możesz wtedy kogoś przeszkolić przed l4?
Staż pracy w tej firmie mam ponad 7 lat, ale ostatnio dostałam podwyżkę, wiec coś czuje, ze zachwytu nie będzie 😂 zwłaszcza że wszyscy utrzymują, ze beze mnie świat w robocie się zawali 😂
 
reklama
Dzień dobry Kochane,

Dobrego tygodnia! ❤️
Ja dzisiaj na 16:30 mam prenatalne, oczywiście śnił mi się koszmar który zawierał wszystkie elementy których się boję. Nie będę ich nawet przytaczać z obudziłam się zlana potem. Do tego od paru dni przeraźliwie boli mnie głowa. Trzymajcie proszę kciuki!
Trzymam mocno kciuki,zobaczysz wszystko będzie dobrze i czekamy na pozytywne informacje .
 
W środę mam prenatalne, a w czwartek jedziemy w rodzinne strony głosić nowinę 😉 jestem ciekawa reakcji. A mogą być różne niestety 🙄
Dopadł mnie taki stres, że jeszcze nie wstałam dzisiaj z łóżka...czuję się paskudnie.. 🫣 wypije dzisiaj wiadro melisy.
A propo, mąż stwierdził, że jak będzie dziewczynka to nazwiemy ją Melisa, bo ciągle ją piję 😀 ślicznie imię, ale mamy już podobne - roślinne - w rodzinie. 😛

A Przy okazji zapytam w innym temacie.
Pije duzo wody, a mam okropnie suche usta - jak nigdy. Polecicie jakieś sposoby, kosmetyki? 🙂


PS. Dostałam szlaban na detektor 😂😂😂 stary skonfiskował i nie ma, ale zdążyłam już dzisiaj posłuchać 😂
 
A ile razy słuchacie serduszek? Można przynajmniej 1x dziennie, to bezpieczne? 😎 Boję się, że mi też mąż nałoży szlaban, jak się do niego dorwę 😂
 
W środę mam prenatalne, a w czwartek jedziemy w rodzinne strony głosić nowinę 😉 jestem ciekawa reakcji. A mogą być różne niestety 🙄
Dopadł mnie taki stres, że jeszcze nie wstałam dzisiaj z łóżka...czuję się paskudnie.. 🫣 wypije dzisiaj wiadro melisy.
A propo, mąż stwierdził, że jak będzie dziewczynka to nazwiemy ją Melisa, bo ciągle ją piję 😀 ślicznie imię, ale mamy już podobne - roślinne - w rodzinie. 😛

A Przy okazji zapytam w innym temacie.
Pije duzo wody, a mam okropnie suche usta - jak nigdy. Polecicie jakieś sposoby, kosmetyki? 🙂


PS. Dostałam szlaban na detektor 😂😂😂 stary skonfiskował i nie ma, ale zdążyłam już dzisiaj posłuchać 😂

Pomadka do ust Tisane, w aptece lub Hebe. Działa cuda na suche usta.
 
A ile razy słuchacie serduszek? Można przynajmniej 1x dziennie, to bezpieczne? 😎 Boję się, że mi też mąż nałoży szlaban, jak się do niego dorwę 😂
Mój sam daje detektor i bawi się w lekarza 🙈🙈 i wyszukuje serduszka 😍😍😍❤️
Ja teraz już praktycznie raz dziennie . Jak je znajdę to mam spokój ... Ewentualnie słucham nagrania , które maż nagrał wczoraj 😍😍
 
A ile razy słuchacie serduszek? Można przynajmniej 1x dziennie, to bezpieczne? 😎 Boję się, że mi też mąż nałoży szlaban, jak się do niego dorwę 😂
Z tego co sie naczytalam to bezpieczne 🙂
Kupiłam tydzień temu, były 2 próby i 1 nieudana 😛 więc nie szaleje za bardzo, ale od wczoraj ciągle gadam o tym sprzęcie i co chwilę wstawałam po niego, ale mężu mnie stopował. Dzisiaj się dorwałam jak poszedł pod prysznic ale mnie przyłapał, zabrał i gdzies schowal😂
 
Hejcia ciążaróweczki 🥰
Powróciłam z II kreseczkami po 11 latach na forum 🥳
Cieszę się, że jeszcze istnieje, bo to super wsparcie.
Tak jak wy termin lipiec 2023.
Dziś jadę na USG genetyczne.
Póki co od 3 dni woda z nosa, gól głowy (bo nosek spuchnięty) i ogólne osłabienie- w akcji czosnek z mlekiem i Irigasin do płukania zatok... Eh...
Podczytam Was i mam nadzieję, że się zadomowię.
Buziaczki dzidziusią 😘😘😘
 
reklama
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
 
Do góry