reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej wszystkim przyszłym mamusia. Dołączam do waszego grona. Termin mamy na 12.07 . Dziś mieliśmy prenatalne wszystko wyszło ok . Nie było widać jeszcze jaka płeć, ale może ktoś będzie coś w stanie zasugerować po wyrostku ?
Hejka, ja też od dziś tu i też dziś plenatarne :)
 
Mi właśnie odwołali wizytę i przenieśli o tydzień 😭 może to głupie, ale się zestresowałam i popłakałam.
Od dwóch dni żyłam tylko myślą o wizycie. 😔
Takie odwoływanie wizyt powinno być karalne 🙈 Ci lekarze chyba nie wiedzą, co my wtedy czujemy 🙈 pewnie bym tak samo zareagowała jak Ty 🙄
 
Mam dziś z moim lekarzem "teleporade "ale kurcze nie wiem o której godzinie i od rana czekam jak na szpilkach ,znając moje szczęście zadzwoni wieczorem po przyjęciu pacjentek ostatnio to było po 20.00 .No nic ta ciąża to dla mnie lekcja cierpliwości .Tymczasem biorę się za ogarnięcie domu po świętach żeby się czymś zająć .
 
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
Super wiadomość! 🥰
 
Hej wszystkim przyszłym mamusia. Dołączam do waszego grona. Termin mamy na 12.07 . Dziś mieliśmy prenatalne wszystko wyszło ok . Nie było widać jeszcze jaka płeć, ale może ktoś będzie coś w stanie zasugerować po wyrostku ?
Gratuluję 🙂 ja tam widzę dziewczynkę 😃 oczywiście bierz to z przymrużeniem oka 😉
 
A jeszcze a propos progesteronu, to czy macie zlecone okresowe badania tego hormonu?
I dwa, od kiedy zaczyna się badać czy z szyjką jest wszystko ok? I że z łożyskiem jest ok. Wiem że niektóre dziewczyny biorą do końca ciąży luteinę na noc dla podtrzymania szyjki. Mój lekarz oczywiście twierdzi że nie trzeba, ale wolę się dopytać też w innych źródłach;)
Ja wg nie miałam w ciazy badanego progesteronu jedynie podszas starań z prolaktyna sprawdzałam o bulo w normie
 
reklama
Do góry