reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄

Super wiadomości 🤩🤩🤩
 
reklama
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
Gratuluję chłopczyka. Ja też mam termin wg USG na 09.07 ;) U mnie mąż i córa wejdą -nie słyszeli serduszka i nie widzieli dzidziusia więc będą mieć przeżycie. Ja jakoś przed badaniem spokojnie, bo czuję, że będzie ok.
 
Hej :) u mnie objawy mniejsze ale rano miłości mnie dalej dopadają chociaż nie codziennie.
O zmniejszeniu duphastonu jeszcze lekarz nic mi nie mówił a biorę 1tab rano i 2 wieczorem i oprócz tego utrogesan dopochwowo 2 globulki. 9.01 mam wizytę może wtedy coś powie czy zmniejszamy.
Z innych wit. To kwas foliowy ( metafolin 400 ) magnez I pregna dha niestety gotowych suplementów dla kobiet w ciąży nie mogę ponieważ zawierają jod a przez moja nadczynnosc muszę go omijać.
Chyba ze znacie jakieś suplementy dla kobiet w ciąży bez jodu ??

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty w tym tygodniu :*
 
16726636132142068456361314519094.jpg
 
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
gratuluje super wiadomość ❤️
Może nie zwariuje przez ten tydzień. Mam nadzieje, że uda mi się w końcu znaleźć tętno detektorem to chociaż to by mnie trochę uspokoiło…
 
reklama
Ja juz po prenatalnych ! 🙈 Od rana był stres duży, siedziałam pod tym gabinetem z walącym sercem 💣 wszystko dobrze wyszło, na szczęście po obliczeniach ryzyko wyszło małe,moj lekarz to jakoś obliczał z wyniku pappy. Moj maz byl ze mna i słyszelismy serduszko 😃 wiecej zapamietal.z tej wizyty bo ja bylam w stresie😆 Mały sobie spokojnie leżał i pokazał ze jest chłopcem !😁💙 a termin przesunął mi się na 9.07 o jeden dzień @xoxo. Wiem co czujesz moje badanie miało być w piątek i też byłam załamana🙄
Gratuluję udanej wizyty ,można odetchnąć i cieszyć się tym cudownym okresem .
 
Do góry