reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Współczuję 😢 ja w 32tc od lekarzy nie miałam prawie żadnego wsparcia ale za to położne obchodziły się ze mną jak z jajkiem... W 8tc w innym szpitalu i lekarze i położne były bardzo delikatne i miłe, nie odczułam żadnego wysmiewczego tonu...
@Morskawoda32 witamy 🙂 wiesz już kto mieszka w Twoim brzuszku po prenetalnych?
Nie wiem, tutaj twierdzą ze w 12/13 tc zbyt duże prawdopodobieństwo pomyłki. Mamy następne usg 15 lutego i wtedy płeć poznamy.
Plus tutaj jest taki ze mąż może być na każdym USG ze mną, ekscytuje sie nimi chyba bardziej niż ja haha
 
reklama
Wow, podziwiam :-) to moje pierwsze dziecko, wiec muszę coś na l4 poczytać jak się trzeba będzie z nią obchodzić 😂😂
Pracuje z domu, w pierwszej ciąży poszłam na L4 w 8 miesiacu, mam taką specyfikę pracy że mogę sobie na to pozwolić a szczerze mówiąc od kiedy mam dziecko to w pracy odpoczywam bo wtedy nikt nic ode mnie nie chce 🙈🙈 ja jestem z typu ludzi którzy za dużo myślą i znajdują sobie problemy jak nie mają zajęcia więc robię to dla swojego dobra. To jest oczywiście tylko plan- może się okazać że za tydzień wyląduje na zwolnieniu 🙂
 
Cześć dziewczyny.... w środę zacznę 12tc, błagam powiedźcie, że te mdlosci i zawroty głowy miną 🙏😅
To już 7 tydzień wymiotów i słabego samopoczucia.. wg badań sprzed świat wszystko było ok i teraz 18.01 mam usg genetyczne. Boję się tego bardzo, ale wszyscy mnie uspokajają, że jestem mloda i zdrowa i na pewno będzie dobrze... Jak wszystko pójdzie ok to 18.01 odstawie duphaston. Krwiaki sie wchłonęły, ale lekarz kazal brać dla bezpieczeństwa. Już nie mogę się doczekać jak odstawię te hormony 🥴
Cześć ;) dawno Cię tu nie było ;) cieszę się, że jest wszystko w porządku.
Co do wymiotów nie pomogę, bo moje dziecko mnie bardzo oszczędza, nawet mdłości miałam tylko minimalne wieczorami i w nocy (raz na jakiś czas). Samopoczucie miałam najgorsze od 7-9 tygodnia.
Mam nadzieję, ze u Ciebie szybko minie ten czas 😉

@Karka_Krk ja u siebie w pracy już powiedziałam na początku ciąży, bo wiem, że znalezienie nowej osoby troszkę trwa. Nie chciałam wyskakiwać od razu z zaskoczenia z L4.
 
Hej dziewczyny!
Od nowego roku czuję się jak jakaś nowonarodzona. Nowy rok - nowa ja 😂😂 Czekam wciąż na detektor, powinien przyjść dzisiaj, najpóźniej jutro. 🤷🏻‍♀️ W końcu wybrałam ten sam model, co ma @Miętusek, bo miał rzeczywiście super opinie. Oczywiście, gdy mam brak objawów, to się zamartwiam, a kiedy przychodzą, to ciągle marudzę Mężowi, kiedy nadejdą dla mnie lepsze czasy 😂

Trzymam kciuki za wizyty ❤️
Pochwalcie się potem ❤️
Jak będziesz miała jakiś problem ze znalezieniem tętna to pisz śmiało - dam instrukcję ;) mi się udaje za każdym razem znaleźć serduszko. Szukam tak max 2-3 min.
 

Załączniki

  • IMG_20221227_111156.jpg
    IMG_20221227_111156.jpg
    554,8 KB · Wyświetleń: 33
Mi właśnie odwołali wizytę i przenieśli o tydzień 😭 może to głupie, ale się zestresowałam i popłakałam.
Od dwóch dni żyłam tylko myślą o wizycie. 😔
O nieeee najgorzej! Też bym tak zareagowała, żyjemy od wizyty do wizyty, a tu tydzień dłużej musisz czymś zajmować głowę. Ale głowa do góry, jakoś to przetrwasz i na pewno szybko przeleci 🍀🍀❤️❤️
 
reklama
Do góry