reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
I mam do was jeszcze pytanie czy wasi partnerzy wchodzą z wami podczas wizyty do gabinetu? I jak to wyglada czy cała wizytę jest w gabinecie , podczas badania na gotelu jeżeli jest taka potrzeba tez ? Jestem ciekawa bo byłam 3 razy prywatnie na wizycie w luxmed i 2 razy nie chcieli go wpuścić a raz nie mógł mi towarzyszyć a tego dnia dziewczyna przedemancypacyjna weszła w chłopakiem do gabinety😒
Za to moja prowadząca mówi ze jak nie będzie dużo osób na korytarzu to nie widzi problemu.
Biedak mówi ze bardzo by chciał zobaczyć to na ekranie w końcu
Ja póki co wszędzie chodzę sama :-)
 
A co do wizyt z mężem- nie wiem czemu, ale ubzdurałam sobie, że można wchodzić jak badanie jest przez powłoki brzuszne 😅 oczywiście za każdym razem ze mną był, ale wchodziłam sama. Aż w końcu zapytałam lekarza na koniec wizyty czy mąż może mi towarzyszyć a on na to, że oczywiście. Więc prenatalne już na pewno ze mną zaliczy 😁
 
Ze mną mąż na pierwszym badaniu nie był tym potwierdzającym ale na drugim już normalnie go Pani doktor na moją prośbę zawołała 🙂 w poprzedniej ciąży był chyba na wszystkich wizytach ze mną i przy porodzie też chociaż to już bardziej traumatyczne przeżycie 😅
 
Anuszka u mnie dziewczyna, termin z prenatalnych 28 czerwca 🙈
Dopisałam 😉 ale Ci księżniczka przyspieszyła ❤️
Idę 13+1 wg OM a 14+1 wg usg, boje się trochę ze to za późno
U mnie z ostatniego USG wychodziło że wczoraj będę miała 13+4 i też się bałam że za późno ale lekarzowi wyszło tak jak przy pierwszym USG 13+0 także myślę że będzie dobrze bo to naprawdę są minimalne różnice
 
reklama
Do góry