reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja też chodzę tylko prywatnie, generalnie od lat, nie tylko do ginekologa. Niestety, takie są realia w PL. A ostatnio jak poprosiłam moją rodzinna o badania, które zlecił mi diabetolog, u którego byłam prywatnie, to dostałam taką litanię i teleporada zamieniła się w awanturę. Powiedziałam jej co na ten temat myślę, że skoro ona ma problem że chodzę prywatnie a przychodzę po wyniki na nfz, to niech zrozumie, że na nfz terminy są tak odległe i że to nie jest moje widzimisię. Pokrzyczałysmy na siebie (nerwy mi tez w końcu puściły bo ZA WSZYSTKO OD LAT PŁACĘ), ale mi dała. Mąż za godzinę też miał teleporadę w takiej samej sprawie - zlecone badania przez prywatnego dermatologa chciał skierowanie od rodzinnej i dała mu już bez problemu. Co do ciąży na nfz - obdzwoniłam parę przychodni. To był koniec pazdz - najbliższe terminy na styczeń. Na pytanie czy nie obowiązuje mnie, skoro jestem w ciąży, prawo że mam zostać przyjęta do tygodnia, usłyszałam że każda kobieta może powiedzieć że jest w ciąży. Juz nie chciało mi się z babskiem kłócić, ale teraz żałuję. Po pierwsze jak mam potwierdzić ciążę, skoro nikt nie chce mnie przyjąć a po drugie teraz poprosiłabym o jej dane. No ale mam swojego lekarza, wydaje kase, ale jestem zadowolona i spokojna.
 
O , to może się uda przez brzuszek super by było mąż by nie był zdegustowany
Napewno będzie przez brzuszek 😉 pamiętam raz w drugiej ciąży miałam te powtórne dopochwowo ponieważ mały bardzo się wiercił a lekarz chciał się upewnić czy ta przezierność napewno jest w normie...
 
reklama
Do góry