reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama

Załączniki

  • IMG_3370.jpeg
    IMG_3370.jpeg
    42,3 KB · Wyświetleń: 36
Kurcze u mnie dziś 13+1 czyli wkroczyłam w 14tc 😱 choć ja jak lekarze liczę jednak 13 do tego 13+6 ale liczę że teraz już będzie z górki chociaż od wczoraj mdłości z rana wróciły 🙈

Chyba to tak już będzie, ze jeden dzień lepszy, a jeden gorszy. Ja dziś rano napiłam się kilka łyków, czułam ze zaraz mi się zacznie podnosić, 10min..15..20.. aż poszłam do łazienki i odruch wymiotny był straszny aż mnie ściskało, a ostatecznie leciała sama jakaś ślina?piana? Czyli jak to zazwyczaj u minie od jakiegoś czasu. Po tym jest Ok i mogę zjeść śniadanie . A moje śniadanie to płatki czekoladowe z mlekiem (od 1.5miesiąca tylko to mi wchodzi ) 🙈
 
U mnie mąż może wchodzić na wizyty, ale za to w poczekalni nie może siedzieć razem z innymi ciężarnymi - żeby w razie czego nie zarazić ;)
 
Aaaaaa znalazłam serduszko 😍😍😍 20 minut szukałam ale jest i bije na to mój mąż powiedział wali jak młotem 😍😍😍❤️ jestem spokojna ... ❤️
Możesz napisać jaki masz detektor? Ja się zastanawiam czy kupić ale chyba też sobie zamówię bo wczoraj dostałam jakiś atak paniki jak mi się zaczęła biegunka i wszystkie objawy ustapily. Mąż nie mogl mnie uspokoić.
 
Kurcze u mnie dziś 13+1 czyli wkroczyłam w 14tc 😱 choć ja jak lekarze liczę jednak 13 do tego 13+6 ale liczę że teraz już będzie z górki chociaż od wczoraj mdłości z rana wróciły 🙈
Gratulacje 🥰 ja jestem 12+1 i marzę już o tym 14 tygodniu. Jakoś w mojej głowie siedzi to jako "bezpieczniejszy" okres. Chociaż pewnie potem będę się martwić czy mi się wody nie sączą, czy nie owija się pępowiną, czy nie rozwiera się szyjka.... Zaś będę musiała siedzieć na internetach i czytać 🙈 na razie jestem ekspertem w stymulacji do in vitro, transferach, i 1 trymestrze, ale bez prenatalnych bo się boję o tym czytać.
 
Hej, jestem po prenatalnych. Rano aż mnie brzuch rozbolał z nerwów, ale nie było czym się stresować.
Nie ma żadnych nieprawidłowości w narządach, kość nosowa i przezierność w normie, ryzyka trisomii wyszły niskie. Więc zamykam rok dobrymi wieściami, samopoczucie też lepsze, bo przede wszystkim przestało mi dokuczać okropne zmęczenie.
Lekarz obstawia, że będzie znowu dziewczynka, ale na tym etapie nie przykładam jeszcze wielkiej wagi do tego. Za niecałe 3 tygodnie wizyta i zobaczymy, czy się wtedy potwierdzi 🙂
 
reklama
Do góry