reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Amniopunkcje można wykonać dopiero od 15 tygodnia .Rozmawiałam dziś z panią genetyk ,powiedziała że można wykonać wcześniej biopsję kosmówki i jej wynik też będzie wiarygodny .Mówiła ,że często lekarze jej nie zalecają ze względu na to iż ciężko jest pobrać materiał zdatny do badania .2 stycznia mam konsultacje z moim lekarzem on jest zwolennikiem amniopunkcji ale zapytam go jeszcze raz o biopsję może zmieni zdanie .6 stycznia jestem umówiona na wizytę NFZ (chodzę równolegle do dwóch lekarzy pryw i na NFZ) i zastanawiam się czy przed USG informować lekarza o wyniku badań czy nie mówić nic i poczekać co sam będzie mówił .....
Jejku mam nadzieję że pobrali mi wystarczająca ilość materiału. Nie chciałbym robić jeszcze amniopunkcji i czekać na wynik w nieskończoność.
 
reklama
Możesz napisać jaki masz detektor? Ja się zastanawiam czy kupić ale chyba też sobie zamówię bo wczoraj dostałam jakiś atak paniki jak mi się zaczęła biegunka i wszystkie objawy ustapily. Mąż nie mogl mnie uspokoić.
Ja mam taki najzwyklejszy z allegro . O taki ... I serduszko znalazłam między spojeniem a pępkiem 😍😍😍😍 przeszukałam cały brzuch ... I tylko tak jest 😍😍😍😍❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-30-12-54-19-494_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2022-12-30-12-54-19-494_pl.allegro.jpg
    213,1 KB · Wyświetleń: 39
Ja mam prenatalne 13+1 więc ciekawe jak ja będę miała ... Dodam że jestem przy kości z natury i przez leki 🤷‍♀️ no nic jeszcze parę dni i się dowiem 😍😍😍
 
Ja praktykuję zawsze że najpierw czekam co powie drugi lekarz a dopiero później informuje że była konsultacja i inny wykrył jakieś nieprawidłowości...

Powiem Wam że mój mąż to jest ewenement 🙈 w żadnej ciąży ze mną nie chodził do gina... Tzn nie raz towarzyszy tak jak wczoraj ale stresuje się sam na korytarzu 🤷 pamiętam w drugiej ciąży wszedł ze mną bo córka bardzo nalegała wtedy miała niecałe 2latka więc musiał ją pilnować żeby nie przeszkadzała przy badaniu... On ogólnie bardzo boi się krwi i lekarzy mija szerokim łukiem 😅 kiedyś jak byliśmy z psem u weterynarza to przy podłączaniu werflonu zemdlał 🤦 a z córką na pobraniu krwi płakał jak musiał ją trzymać siła 🙈 także ten 🤷 ja go nie zmuszam bo wiem jakie to dla niego traumatyczne... Ale wczoraj jak lekarz podczas wywiadu poszedł coś skonsultować z dr córki to wpadł do gabinetu blady i pyta co się dzieje 😅
Jakbym czytała o swoim mężu 🤣 Mój z pobierania krwi wychodzi blady jak ściana. Jakby wczoraj zobaczył jakiej długości igłę wbijali mi w brzuch to pewnie my zemdlał 🤪
 
Ja mam prenatalne 13+1 więc ciekawe jak ja będę miała ... Dodam że jestem przy kości z natury i przez leki 🤷‍♀️ no nic jeszcze parę dni i się dowiem 😍😍😍
Ja też do mega chudych nie należę zwłaszcza że jestem niska więc każdy kg wchodzi w brzuch, dodatkowo po poprzednich ciążach mam straszny zwis skóry właśnie tam gdzie teraz dzieciątko się znajduje ale lekarz nie miał problemu ze zmierzeniem wszystkiego... Bardziej przeszkadzała ruchliwość dziecka 🙈
Jejku mam nadzieję że pobrali mi wystarczająca ilość materiału. Nie chciałbym robić jeszcze amniopunkcji i czekać na wynik w nieskończoność.
Trzymam kciuki żeby te badania były wystarczające na potwierdzenie że wszystko jest dobrze ✊❤️
 
Jakbym czytała o swoim mężu 🤣 Mój z pobierania krwi wychodzi blady jak ściana. Jakby wczoraj zobaczył jakiej długości igłę wbijali mi w brzuch to pewnie my zemdlał 🤪
Mój jak poszedł przed pierwszą ciąża na badanie krwi żeby określić grupę krwi to mówi że ostatniego pobierania nawet nie pamięta bo był dzieckiem to kobieta się śmiała gdzie on się uchował przez 18lat 🤣
 
reklama
Dziewczyny u mnie wizyty przezucona na poniedziałek bo Mój gin zachorował jestem załamana:( cała noc nie spalam ze stresu, wiem ze to źle :( będzie już 13+3 obybto nie było za późno co za pech:(
Ale z drugiej strony lepiej że przełożył a nie kozaczył i przyszedł do pracy. Zdarzyło mi się ich na wizytę gdzie był chory lekarz, nigdy tam więcej nie wróciłam. 13+3 to jeszcze ok :)
 
Do góry