reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny może zrobimy sobie listę nas wszystkich i wstępnych terminów z om a później będziemy uzupełniać wizyty serduszkowe i terminy z USG? Co Wy na to?
Myślę że super pomysł 🙂
napisałam do niego ale pewnie odpisze najwcześniej w poniedziałek wiec nic więcej nie mogę już zrobić. Nie byłam nawet jeszcze na wizycie wiec nie mam nawet pewności czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu wiec i tak myśle, ze czekać muszę do środy :(
Kurcze szkoda że wcześniej nie odpisze. Tak to już mógł by wdrążyć jakaś luteinę np. No nic miejmy nadzieję że jednak odpisze 🙂 a narazie postaraj się nie denerwować.
 
Witam,test pozytywny!!
U mnie początek 7 tygodnia. Termin na lipiec 💕
Cała w stresie jeszcze bo pierwsza wizytę u położnej 22 listopada, wiec jeszcze troszkę :D
Całe dnie bym spała i nudności męczą mnie od rana do wieczora, ktoś jeszcze tak ma? 🤢
 

Załączniki

  • 5E62BD49-059E-4E25-B6C8-A52F8213B1C6.jpeg
    5E62BD49-059E-4E25-B6C8-A52F8213B1C6.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
  • A43F9BCA-3360-43F5-A410-3040B089E3EA.jpeg
    A43F9BCA-3360-43F5-A410-3040B089E3EA.jpeg
    907,6 KB · Wyświetleń: 77
Myślę że super pomysł 🙂

Kurcze szkoda że wcześniej nie odpisze. Tak to już mógł by wdrążyć jakaś luteinę np. No nic miejmy nadzieję że jednak odpisze 🙂 a narazie postaraj się nie denerwować.
dopóki nie potwierdzimy pęcherzyka w prawidłowym miejscu to mi nic nie wdroży :( Pęcherzyk może nie rokować lub może byc w nieodpowiednim miejscu.
Korci mnie aby jutro zbadać go znowu ale chyba sobie już oszczędzę, muszę zaczekać do środy. Jeżeli zacznę plamić to polecę na sor, a póki co znalazłam w necie naturalne sposoby na podniesienie proga wiec dostosowuje dietę i suple 🙏
Modlę się tylko aby to nie była CP 🙉
 
Cześć, chciałabym się przywitać:-) termin z om 8 lipca :-) byłam na usg w 5+3 i była już prawidłowa akcja serca ❤️ Trzymajcie kciuki, bo jestem już po sierpniowym łyżeczkowaniu związanym z poronieniem w 7/8 tygodniu 🤷‍♀️ Nie wspominam tego najlepiej…. Aktualnie samopoczucie mam takie sobie, bo jak się okazało owu była podwójna, ciąża jest pojedyncza, ale dwa cialka żółte produkują progesteron 😂 to tak a propos wysokich progesteronow ;-)
 
Cześć, chciałabym się przywitać:-) termin z om 8 lipca :-) byłam na usg w 5+3 i była już prawidłowa akcja serca ❤️ Trzymajcie kciuki, bo jestem już po sierpniowym łyżeczkowaniu związanym z poronieniem w 7/8 tygodniu 🤷‍♀️ Nie wspominam tego najlepiej…. Aktualnie samopoczucie mam takie sobie, bo jak się okazało owu była podwójna, ciąża jest pojedyncza, ale dwa cialka żółte produkują progesteron 😂 to tak a propos wysokich progesteronow ;-)
Cześć, gratulacje serduszka.
Również jestem po sierpniowym łyżeczkowaniu i strata była na podobnym etapie ciąży.
 
Cześć, chciałabym się przywitać:-) termin z om 8 lipca :-) byłam na usg w 5+3 i była już prawidłowa akcja serca ❤️ Trzymajcie kciuki, bo jestem już po sierpniowym łyżeczkowaniu związanym z poronieniem w 7/8 tygodniu 🤷‍♀️ Nie wspominam tego najlepiej…. Aktualnie samopoczucie mam takie sobie, bo jak się okazało owu była podwójna, ciąża jest pojedyncza, ale dwa cialka żółte produkują progesteron 😂 to tak a propos wysokich progesteronow ;-)
Gratulacje !! :)
 
reklama
Cześć, chciałabym się przywitać:-) termin z om 8 lipca :-) byłam na usg w 5+3 i była już prawidłowa akcja serca ❤️ Trzymajcie kciuki, bo jestem już po sierpniowym łyżeczkowaniu związanym z poronieniem w 7/8 tygodniu 🤷‍♀️ Nie wspominam tego najlepiej…. Aktualnie samopoczucie mam takie sobie, bo jak się okazało owu była podwójna, ciąża jest pojedyncza, ale dwa cialka żółte produkują progesteron 😂 to tak a propos wysokich progesteronow ;-)
Witaj 🙂 gratulacje
 
Do góry