reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Trzymam kciuki, żeby tym razem nam się udało :-) Ta poroniona była moja pierwsza ciąża, wiec tym bardziej teraz się martwię, ale wszystkie badania zrobiłam przed kolejnym staraniem i było ok…. :-)
Dla mnie to była druga (mam już 1 dziecko), rozpoczęliśmy starania od razu jak tylko lekarz pozwolił no i udało się :-)
Również trzymam kciuki
 
reklama
A czy ktoś tak jak ja ma wrażenie że już brzuch urósł? W 1 ciąży do 5 miesiąca bez problemu ukrywałam brzuch, a teraz mam wrażenie że jestem jakaś wzdęta (4t5d), mniej jem ale więcej pije może to ta woda? Albo po prostu nie chodzę na wdechu jak na codzien😂😂
 
A czy ktoś tak jak ja ma wrażenie że już brzuch urósł? W 1 ciąży do 5 miesiąca bez problemu ukrywałam brzuch, a teraz mam wrażenie że jestem jakaś wzdęta (4t5d), mniej jem ale więcej pije może to ta woda? Albo po prostu nie chodzę na wdechu jak na codzien😂😂
Ja mam problem z siedzeniem w zapiętych jeansach 😅 myśle ze to wzdęcia plus woda ;-) chociaż łono wydaje mi się, że mam inne ;-) jestem 6+1. Jak obserwowałam moje koleżanki w kolejnych ciążach to zawsze było wcześniej widać…. ;-)
 
reklama
A czy ktoś tak jak ja ma wrażenie że już brzuch urósł? W 1 ciąży do 5 miesiąca bez problemu ukrywałam brzuch, a teraz mam wrażenie że jestem jakaś wzdęta (4t5d), mniej jem ale więcej pije może to ta woda? Albo po prostu nie chodzę na wdechu jak na codzien😂😂
Moja macica jest w przodozgieciu. Pani Doktor od razu powiedziała, że szybciutko bedzie widać. I faktycznie - ukrywam brzuszek przed starszym dzieckiem, bo powiedzieć chcemy dopiero po wizycie serduszkowej. Jestem w 6+1
 
Do góry