reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja chodziłam systematycznie na siłownię. Ginekolog zakazała narazie, bo podbrzusze bolało. Zobaczymy co dalej, bardzo chciałabym wrócić chociaż na najlżejsze ciężary
Jak nie, to może znajdziesz sobie coś zastępczego ...spacer z kijkami , basen...jak się systematycznie coś robi to pozniej ciężko przestać z dnia na dzień.
 
reklama
Jak nie, to może znajdziesz sobie coś zastępczego ...spacer z kijkami , basen...jak się systematycznie coś robi to pozniej ciężko przestać z dnia na dzień.
Staram się właśnie chodzić na dłuższe spacery z moimi pupilami :) a może po wizycie serduszkowej 21.11 jak bóle przejdą to i będę mogła wrócić do lekkich ćwiczeń.
 
Witam Was! Chce do was dołączyć choć niewiem czy na długo mam taką nadzieję. Opowiem swoją historię 2015 urodziłam synka kilka lat później chcielismy rodzeństwo dla naszego jedynka zaszła odrazu wielkie szczęście serduszko bilo ładnie ginekolog namówił nas na badania prenatalne gdyż w 1 ciazy o tym nie słyszałem to w 2 pojechaliśmy z myślą że dowiemy się jaka plec. Był to prawie 14 tydz lekarz zaczyna badanie i mówi przepraszam ale serce nie bije od około 2 tygodni..
Nie muszę mówić o uczuciach bo każda mama która straciła dziecko o tym wie.. po 4 miesiącach kolejna ciąża znowu badanie i znowu serce nie bije... wynik histopatologiczny nic nie wykazał zbadali płeć był to chłopiec. Szereg badań genetycznych moich i męża i wyszło że jesteśmy zdrowi jak ryby po 6miesiacach zaszła w kolejną ciążę byliśmy na badaniach prenatalnych w Poznaniu i znowu to samo serce nie bije zrobiliśmy będą nie genetyczne dziecka koszt około 2000 tyś inic noewykazalo że była to zdrowa dziewczynka.. zmieniłam ginekologa po miesiącu od zabiegu zezwolił na staranie o dziecko zaszła od razu i od pozytywnego testu brałam kupę leków Acer zastrzyki ciasto. Miałam dużego krwiak potem łożysko źle ułożone potem synek pepowina obowiązany skończyło się wszystko dobrze synek urodził się po terminie z wagą 4160 teraz ma 13 miesięcy
Od 6 miesięcy leżę nadczynnosc tarczycy thyrozolem do tego przez ostatnie 3 miesiące leki na bóle neuropatyczne do tego wycielam 2 znamienia. okres się spóźnił 2 dni dla świętego spokoju zrobiłam test A tam 2 czerwone mocne kreski... jestem w szoku niestaralismy się o 3 Chociaż mieliśmy w planach Ale nie teraz gdzie mamy remont dużo dźwigać małego bobasa i jeszcze kupę leków. Niewiem jak do tego doszło nie szliśmy na całość.. typowa wpadka niewiem skąd... odrazu odstawiłam wszystkie leki wg OM TERMIN na 12.07 w sŕode idę do lekarza bd to 6+2mam nadzieję że bd widać już serduszko... tak się martwię nie planowaliśmy teraz dzidzi Ale skoro Bóg nam dał to chce je mieć.. martwię się czy będzie zdrowe przez leki i w ogóle...
 
Dzięki za odpowiedź :)
Robiłam w czwartek ok 8 rano, więc 48h wypada dzisiaj, a dzisiaj zamknięte:(
Jak zrobię tylko w poniedziałek to nie będzie miarodajne ? Kurcze, bo ciężko mi się teleportować do labo co 2 dni 😃
Progesteronu nie robimy od razu? Czekać aż lekarz zleci?
Ja bym zrobiła również progesteron.
 
Powtórzyłam dzis betę i ładnie mi rośnie. Obecnie już prawie 2500 💚 niestety progesteron mi spada 😪 27 nmol 😫 jestem załamana… wizyta w środę
 
reklama
Aaaaa przyznam się , dziś znów robiłam betę 🙈 musiałam zrobić morfologię dla immunologa więc przy okazji zrobiłam betę ... I dzisiejszy wynik 19dpt to 8695 😍😍😍😍 rośnie fasolka 😍😍😍 za tydzień już wizyta serduszkowa , 😍😍
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-11-12-09-19-43-894_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-11-12-09-19-43-894_com.android.chrome.jpg
    212,5 KB · Wyświetleń: 41
Do góry