reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Aaaaa przyznam się , dziś znów robiłam betę 🙈 musiałam zrobić morfologię dla immunologa więc przy okazji zrobiłam betę ... I dzisiejszy wynik 19dpt to 8695 😍😍😍😍 rośnie fasolka 😍😍😍 za tydzień już wizyta serduszkowa , 😍😍
Uff czyli nie jestem już z największą betą tutaj 🤣 chociaż kto wie jaki mam teraz wynik 🙈 Ewi zmartwilas mnie tym progesteronem bo ja miałam też niski i w poniedziałek chyba pojadę zbadać 😢 co do ćwiczeń to biegałam codziennie ale we wrześniu miałam uraz kręgosłupa i od tamtej pory mam przerwę a teraz tak jak Pszczółka wole dmuchać na zimne...
 
Dziewczyny czy macie bóle głowy? Ja wcześniej zawsze brałam solp…adeine, bo tylko to pomagało. Teraz nie wiem co robić 😢
W poprzedniej ciąży jakoś może z dwa razy miałam aż takie bóle a teraz ciągle.
też miewam bóle głowy 🥺 Najgorzej w pracy wytrzymać.. Jak już nie mogę to biorę apap, ale staram się unikać
 
Mój syn w styczniu kończy 11 lat. I mam plan kupić mu na prezent koszulkę z napisem ,, Będę starszym bratem " też jestem ciekawa dokładnej reakcji ale wiem że będzie bardzo szczęśliwy.
ja też zamówiłam z vinted dla córki taka koszulkę i mamy zamiar pojechać z nią do dziadków jak już będzie wszystko pewne 😄
 
Uff czyli nie jestem już z największą betą tutaj 🤣 chociaż kto wie jaki mam teraz wynik 🙈 Ewi zmartwilas mnie tym progesteronem bo ja miałam też niski i w poniedziałek chyba pojadę zbadać 😢 co do ćwiczeń to biegałam codziennie ale we wrześniu miałam uraz kręgosłupa i od tamtej pory mam przerwę a teraz tak jak Pszczółka wole dmuchać na zimne...
ja mam proga w jednostce nmol wiec to jakieś 8 ng :( jedyne co to się pocieszam, ze może złapałam go w tym spadku i ja przed ciąża tez miałam niski, wiec tak mam…póki nie krwawię to jest nadzieja 🙏💚 zobaczymy w środę na wizycie
 
ja mam proga w jednostce nmol wiec to jakieś 8 ng :( jedyne co to się pocieszam, ze może złapałam go w tym spadku i ja przed ciąża tez miałam niski, wiec tak mam…póki nie krwawię to jest nadzieja 🙏💚 zobaczymy w środę na wizycie

Moze skonsultuj to ze swoim gin i moze zapobiegawczo wypisze Ci progesteron
 
ja mam proga w jednostce nmol wiec to jakieś 8 ng :( jedyne co to się pocieszam, ze może złapałam go w tym spadku i ja przed ciąża tez miałam niski, wiec tak mam…póki nie krwawię to jest nadzieja 🙏💚 zobaczymy w środę na wizycie
Zawsze trzeba mieć nadzieję ❤️ ale ja bym też zadzwoniła do swojego lekarza z zapytaniem czy nie lepiej brać duphaston...
Ja planuję córce pod choinkę zapakować buciki albo ubranko dla dzidziusia... Ale jak wyjdzie to zobaczymy bo rok temu też tak planowałam i nic z tego nie wyszło 😢 a nie chcę jej mówić zbyt wcześnie bo pamiętam jak dzisiaj moją drugą ciążę i mimo że miała wtedy tylko 2latka strasznie się cieszyła że będzie miała brata ☹️ codziennie mówiła do brzucha na dobranoc 😢 nawet jak przyjechała do szpitala przed porodem do się jeszcze do brzucha przytulała 😭
 
reklama
Moze skonsultuj to ze swoim gin i moze zapobiegawczo wypisze Ci progesteron
napisałam do niego ale pewnie odpisze najwcześniej w poniedziałek wiec nic więcej nie mogę już zrobić. Nie byłam nawet jeszcze na wizycie wiec nie mam nawet pewności czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu wiec i tak myśle, ze czekać muszę do środy :(
 
Do góry