reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja w poprzedniej ciąży kupiłam w kształcie litery c. W ciąży spało mi się z nią dobrze a po porodzie super sprawdziła się przy kp. Teraz też z niej korzystam bo kładę ją córce na macie jako asekuracje przy zabawie
 
reklama
Co do poduszki to ja w pierwszej ciąży używałam c ale tylko do karmienia... Była zbawieniem... Teraz planuje kupić do spania u a później używać jako kokon... Polecam czytać o gęstości bo w mojej c bardzo ugniataly się te kuleczki i zmniejszała się objętość 🙈
 
Udało mi się dostać na wizytę, warto było czekać 5h pod gabinetem, bo pani doktor super i zwróciła uwagę na rzeczy, na które nie patrzył poprzedni lekarz, np czeka mnie picie tej podobno paskudnej glukozy, bo cos tam nie tak w wynikach. Ale poza tym wszystko w porządku z maluszkiem, kamień z serca 😊 a bejbik w brzuchu skakał jak taka foczka 😂 cudowny widok. Zdjęcie kiepskie, ale jest.
W końcu czuję się zaopiekowana, może będę teraz spokojniejsza 😊
4 stycznia prenatalne , a dzień po jadę do rodziny się pochwalić. Taki prezent mama dostanie na 60urodziny 😂
 

Załączniki

  • 20221229_150014.jpg
    20221229_150014.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 64
A jaka jest dobra gęstość takiej poduszki? 🤔
Też myślę nad U, żeby nie musieć przekładać podczas spania jak zmienię bok. A czy U nadaje się też potem do karmienia?
 
Udało mi się dostać na wizytę, warto było czekać 5h pod gabinetem, bo pani doktor super i zwróciła uwagę na rzeczy, na które nie patrzył poprzedni lekarz, np czeka mnie picie tej podobno paskudnej glukozy, bo cos tam nie tak w wynikach. Ale poza tym wszystko w porządku z maluszkiem, kamień z serca 😊 a bejbik w brzuchu skakał jak taka foczka 😂 cudowny widok. Zdjęcie kiepskie, ale jest.
W końcu czuję się zaopiekowana, może będę teraz spokojniejsza 😊
4 stycznia prenatalne , a dzień po jadę do rodziny się pochwalić. Taki prezent mama dostanie na 60urodziny 😂
Super😍😍😍możesz spokojnie wejsc w nowy rok
 
reklama
A jaka jest dobra gęstość takiej poduszki? 🤔
Też myślę nad U, żeby nie musieć przekładać podczas spania jak zmienię bok. A czy U nadaje się też potem do karmienia?
Już wiem 🤣 nie chodziło o gęstość a o rodzaj wypełnienia 🙈 ja miałam z kulek styropianowych (musiałam sprawdzić na allegro bo już zapomniałam 😅) i dlatego one się ugniataly pod ciężarem 🤦 lepsze są sylikonowe... Przyjaciółka miała z biedronki i była mega różnica w jakości jej wytrzymała 3 lata i później do karmienia na leżąco z niej korzystała bo jednak jest długa i na kolana ciężko ją zmieścić z dzieciątkiem
 
Do góry