reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Udało mi się dostać na wizytę, warto było czekać 5h pod gabinetem, bo pani doktor super i zwróciła uwagę na rzeczy, na które nie patrzył poprzedni lekarz, np czeka mnie picie tej podobno paskudnej glukozy, bo cos tam nie tak w wynikach. Ale poza tym wszystko w porządku z maluszkiem, kamień z serca 😊 a bejbik w brzuchu skakał jak taka foczka 😂 cudowny widok. Zdjęcie kiepskie, ale jest.
W końcu czuję się zaopiekowana, może będę teraz spokojniejsza 😊
4 stycznia prenatalne , a dzień po jadę do rodziny się pochwalić. Taki prezent mama dostanie na 60urodziny 😂
Który to teraz tydzień ???
 
reklama
A macie dziewczyny te poduszki do spania? Polecacie? Z jakich firm?
Widzę że dziewczyny polecają poduszki do spania. Ja w pierwszej ciąży kupiłam taką wielką ale bardziej mi przeszkadzała niż pomagała. Myślałam że się przyda przy noworodku ale też nie za bardzo. Tylko zajmowała miejsce.

Za to poduszka do karmienia super sprawa. Mam i do dzisiaj używam.
 
Ja tez bedę kupować ta poduszkę w C bo taka ponoc najlepsza:> ale, ja nie mam jeszcze brzucha u was juz widać? 🤔😉 Czuje tylko po spodniach , ale gdybym się nie przyznała to po mnie nic nie widać nie wiem czy to źle czy dobrze 🙄😆
 
Ja tez bedę kupować ta poduszkę w C bo taka ponoc najlepsza:> ale, ja nie mam jeszcze brzucha u was juz widać? 🤔😉 Czuje tylko po spodniach , ale gdybym się nie przyznała to po mnie nic nie widać nie wiem czy to źle czy dobrze 🙄😆

Mysle, ze nie masz czym się przejmować. Ja u siebie widzę leciutkie zaokrąglenie :) No i jak leżę na plecach to nad spojeniem łonowym wyczuwam macice palcami delikatnie :)
Zdjęcie jakoś 11+5 robione rano
 

Załączniki

  • IMG_3361.jpeg
    IMG_3361.jpeg
    30,6 KB · Wyświetleń: 76
U mniejuz 13+0 a jest na prawdę minimalne zaokrąglony 🙈 🙄 i wyczekuje kiedy będzie widać,u mnie są też mięśnie brzucha i pierwsza ciąża może to też ma wpływ

Moja tez pierwsza ciąża, w dodatku jak patrzę w lustro to raz wydaje mi się, ze jest bardziej zaokrąglony, a raz mniej 😄🙈 koleżanka była w 18 tyg i tez z tych szczupłych bardzo i dopiero wlasnie w 18 jej zaczął wychodzić brzuszek :)
 
reklama
Do góry