reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Nie wymiotowałam ;) mdłości czasami bardzo lekkie, ale tylko wieczorem lub w nocy. Ale codziennie biorę imbir i wit b6.
W święta wrócił mi za to większy ból piersi i to również w dzień.

W ogóle to brat męża z żoną pożyczyli nam detektor tętna 😍
Teraz tak zastanawiam się kiedy użyć, bo dzisiaj jest 10+1, producent zaleca od 14 tyg. Ale czytałam opinie, że już od 12 tyg wyczuwa tętno maluszka.
 
reklama
Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Mdłości jak miałam to od początku bardzo delikatne i ani razu nie wymiotowałam... Niestety brak tych objawów tylko stresuje, Chociaż moja Pani ginekolog uspokaja i mówi, że ma dzieci i przy ciążach też nie wymiotowała.. Także wszystko chyba zależy od organizmu mimo wszystko.
Narzeczonego mama też była dwa razy w ciąży i tylko raz jej się zdarzyło zwymiotować, a poza tym nie czuła że jest w ciąży i urodziła zdrowe dzieci :) 😀
 
Nie wymiotowałam ;) mdłości czasami bardzo lekkie, ale tylko wieczorem lub w nocy. Ale codziennie biorę imbir i wit b6.
W święta wrócił mi za to większy ból piersi i to również w dzień.

W ogóle to brat męża z żoną pożyczyli nam detektor tętna 😍
Teraz tak zastanawiam się kiedy użyć, bo dzisiaj jest 10+1, producent zaleca od 14 tyg. Ale czytałam opinie, że już od 12 tyg wyczuwa tętno maluszka.

Ja bez problemu znajduje (prawie codziennie) tętno od 10+3, detektorem od 12 tygodnia, ale jestem dość szczupła i najwyraźniej dziecko jest z przodu. Myślę że możesz na spokojnie sobie próbować nawet już ale bez stresu - nastawiając się "raczej nie znajdę, a jak znajdę to fajnie". Szukaj bardzo nisko - zaraz nad spojeniem łonowym 🙂
 
Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Ja nie wymiotowałam ani razu, a mdłości już mi przeszły, poza tym ze brzuszek trochę się zaokragla, to już żadnych praktycznie objawow nie mam, a dziś byłam na 3 godzinnym spacerze, bo wreszcie odzyskałam siły :-) szczerze mówiąc czasami to już zapominam, ze w ciąży jestem ;-)
 
Dziewczyny a czy mamy w gronie kogoś komu owszem, towarzyszą mdłości ale nie jakieś potworne, ale ani razu nie wymiotował? Bo mam wrażenie że tylko ja 🙈 myślałam że tak naprawdę niewiele kobiet wymiotuje w ciąży.
Ja też nie wymiotuję ale mdłości mam okropne. Szczególnie wieczorem. Czasami sobie myślę że jakbym zwymiotowała to byłoby mi lepiej. Wiem wiem wtedy też bym narzekała😉
 
Ja bez problemu znajduje (prawie codziennie) tętno od 10+3, detektorem od 12 tygodnia, ale jestem dość szczupła i najwyraźniej dziecko jest z przodu. Myślę że możesz na spokojnie sobie próbować nawet już ale bez stresu - nastawiając się "raczej nie znajdę, a jak znajdę to fajnie". Szukaj bardzo nisko - zaraz nad spojeniem łonowym 🙂
Dziekuję za instrukcję ;) kupię żel i będę próbować. Dam znać jak znajdę :)
 
reklama
Dziekuję za instrukcję ;) kupię żel i będę próbować. Dam znać jak znajdę :)
Trzymam kciuki, wspaniałe uczucie ❤️ ja swoją drogą boje się dnia kiedy nie znajdę serduszka po tym jak teraz zawsze jak "potrzebuje" to znajduje 🙈 niby wiem że maluch może się schować, że na tym etapie to naprawdę mało znaczy że detektorem nie umiem wyszukać ale mimo wszystko pewnie będę panikować 😂😂
 
Do góry