reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny jak przygotowania przedświąteczne u mni ciężko idzie lenistwo wkradło się, siedzę i nie mogę się zebrać za sprzątanie.
Ja dzisiaj w planach mam ogolić się przed wizytą i obejrzeć film 😅 nic innego nie robię 😅 w domu dużego bałaganu nie ma, bo mąż troszkę sprzątał ☺ jedynie zabawki córki wszędzie leżą, ale to i tak nie ma sensu chować, bo wyciągnie od nowa 🙈 a w święta to my jeździmy po rodzinie, więc gotować nic nie muszę 😉
 
Ja dzisiaj w planach mam ogolić się przed wizytą i obejrzeć film 😅 nic innego nie robię 😅 w domu dużego bałaganu nie ma, bo mąż troszkę sprzątał ☺ jedynie zabawki córki wszędzie leżą, ale to i tak nie ma sensu chować, bo wyciągnie od nowa 🙈 a w święta to my jeździmy po rodzinie, więc gotować nic nie muszę 😉

U nas podobnie, dlatego na szczęście tylko ciasta do mnie należą 😄 No i ogarnąć trochę chałupę, ale jakoś się nie chceeeee…
 
@agnes0 i jak sytuacja u Ciebie? 😔
Wczoraj byłam na wizycie u drugiego lekarza i potwierdził.

Chciałam wam życzyć przede wszystkim spokojnych Świąt bez lęków i niepokoju 💚 trzymam mocno kciuki za wasze bąbelki i badania prenatalne które już za pasem. Będziecie wspaniałymi mamami ☺️
 
Ostatnia edycja:
Wczorajsza wizyta u drugiego lekarza potwierdziła zatrzymanie serca. Było mi bardzo trudno podjąć decyzje czy iść na święta do szpitala, po konsultacjach z 3 lekarzami uznaliśmy ze nic się nie stanie jak zaczekamy z przyjęciem do wtorku. Może w tym czasie wystąpi samoistne poronienie, jeśli nie to mam się zgłosić we wtorek rano do szpitala i pod okiem lekarzy przyjmę tabletki. Jak pojawi się gorączka albo silne bóle brzucha przez święta odrazu mam się zgłosić na IP. Jestem w stałym kontakcie z dwoma lekarzami.

Chciałam wam życzyć przede wszystkim spokojnych Świąt bez lęków i niepokoju 💚 trzymam mocno kciuki za wasze bąbelki i badania prenatalne które już za pasem. Będziecie wspaniałymi mamami ☺️
Ehh.. dobrze, że masz wsparcie lekarzy. Dziękujemy za piękne słowa. Dużo siły dla Ciebie. Trzymaj się ❤
 
Dziewczyny chciałam wam życzyć wszystkiego najpiękniejszego w te święta ❤️ abyśmy następne spędziły je już w powiększonym gronie . Dużo wiary i nadziei ze wszystko będzie dobrze ❤️ życzę wam - nam spokojnych ciąż , bez leku i ciągłego niepokoju ❤️❤️ Życzę świąt spędzonych w rodzinnym gronie ❤️ wszystkiego dobrego dla was 😍😘😘

Mam nadzieję że już teraz każda wizyta będzie przynosić same dobre wiadomości ❤️❤️
Wzajemnie Kochana i dla wszystkich oczywiście również Zdrowych i Spokojnych Świat 🎁
Dziewczyny jak przygotowania przedświąteczne u mni ciężko idzie lenistwo wkradło się, siedzę i nie mogę się zebrać za sprzątanie.
Ja właśnie zakończyłam witam sprzątania i biorę się za pieczenie... Na szczęście nigdy dużo nie szykuje na święta więc spokojnie dziś i jutro się obrobie
Wczorajsza wizyta u drugiego lekarza potwierdziła zatrzymanie serca. Było mi bardzo trudno podjąć decyzje czy iść na święta do szpitala, po konsultacjach z 3 lekarzami uznaliśmy ze nic się nie stanie jak zaczekamy z przyjęciem do wtorku. Może w tym czasie wystąpi samoistne poronienie, jeśli nie to mam się zgłosić we wtorek rano do szpitala i pod okiem lekarzy przyjmę tabletki. Jak pojawi się gorączka albo silne bóle brzucha przez święta odrazu mam się zgłosić na IP. Jestem w stałym kontakcie z dwoma lekarzami.

Chciałam wam życzyć przede wszystkim spokojnych Świąt bez lęków i niepokoju 💚 trzymam mocno kciuki za wasze bąbelki i badania prenatalne które już za pasem. Będziecie wspaniałymi mamami ☺️
Trzymaj się jakoś ❤️
 
reklama
Dziewczyny jak przygotowania przedświąteczne u mni ciężko idzie lenistwo wkradło się, siedzę i nie mogę się zebrać za sprzątanie.
Ja w tym roku zrobiłam jedne ciastka i upiekłam 1 ciasto i jestem wykończona🤣 w poprzednich latach robiłam 10 rodzajów.
Na szczęście posprząta mąż. Na wigilię jedziemy do rodziców więc nic nie muszę robić. Ale w święta mamy gości. Nie wiem skąd wezmę na to sily🤔
 
Do góry