reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja przed świętem wszystkich zmarłych też dostałam pytanie od koleżanki dotyczące zabobonu. 🙈 które wykonuje i to dosc często. Wolę nie pisać o co chodzi, bo gdyby człowiek we wszystko wierzył, to by siedział tylko na dupie w domu, a i tak nie wiadomo czy do tego też się jakiś zabobon nie znajdzie 🤣 więc wszystko w granicach rozsądku myślę. ☺
 
reklama
Dziewczyny chyba sie wykoncze, 2 tyg przeziebiona az doszlo do szmerow na pluchac I Bach antybiotyk. Jutro biore ostatni a dzis bol glowe, rozbicie, katar, dreszcze I temp powyzej 38 wiec jakas grypa lub kowid. Boje sie ze moje malenstwo tego nie przejdzie, ile mozna przeciez chorowac, juz ponad 3 tyg jestem w rozsypce 😭😭😭
Hej, ja to samo. Rozłożyło mnie. Gorączka powyżej 38. Kaszel dreszcze. Dziś ruszam prędko do lekarza. Boję się niesamowicie o dziecko :(
 
Ja przed świętem wszystkich zmarłych też dostałam pytanie od koleżanki dotyczące zabobonu. 🙈 które wykonuje i to dosc często. Wolę nie pisać o co chodzi, bo gdyby człowiek we wszystko wierzył, to by siedział tylko na dupie w domu, a i tak nie wiadomo czy do tego też się jakiś zabobon nie znajdzie 🤣 więc wszystko w granicach rozsądku myślę. ☺
Hahah a słyszałyście ten hit…
Jak rozsypievie sól to prawa ręka zebrać to co się rozsypało i wyrzucić prawa ręka za lewe ramie żeby oślepić diabła 😂😂😂
 
Dziewczyny chyba sie wykoncze, 2 tyg przeziebiona az doszlo do szmerow na pluchac I Bach antybiotyk. Jutro biore ostatni a dzis bol glowe, rozbicie, katar, dreszcze I temp powyzej 38 wiec jakas grypa lub kowid. Boje sie ze moje malenstwo tego nie przejdzie, ile mozna przeciez chorowac, juz ponad 3 tyg jestem w rozsypce 😭😭😭
Też trzyma mnie przeziębienie i Pani doktor powiedziała, że to dobry objaw.. Bo mój organizm organizm osłabia mnie, dla maleństwa.
 
Dziewczyny chyba sie wykoncze, 2 tyg przeziebiona az doszlo do szmerow na pluchac I Bach antybiotyk. Jutro biore ostatni a dzis bol glowe, rozbicie, katar, dreszcze I temp powyzej 38 wiec jakas grypa lub kowid. Boje sie ze moje malenstwo tego nie przejdzie, ile mozna przeciez chorowac, juz ponad 3 tyg jestem w rozsypce 😭😭😭
Moja koleżanka przeszła covid w ciazy wszystko było dobrze z dzidzią ❤️ a była w 1 trymestrze tez
 
reklama
Do góry