reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny , miłego dnia życzę ❤️ samych dobrych wiadomości i cudownych widoków na wizytach😍😍❤️ pozdrawiam z krzywej 🙈

Dałam radę chodź teraz mi 🤮🤮🤮🤮 i troszkę się w głowie kręci 🙈🙈🙈 ale 15 minut temu wypiłam glukozę 🤮🤮🤮
Ja po glukozie, co prawda nie w ciąży, byłam tak senna, w pracy ledwo dawałam radę, a jak wróciłam do domu to spałam jak zabita 2h. Ale u mnie wyszła hipoglikemia reaktywna czyli taki wyrzut insuliny, który zbił ten cukier, że zrobiło się wręcz niedocukrzenie :/ i to siedzenie 2h na poczekalni...
 
Moja koleżanka przeszła covid w ciazy wszystko było dobrze z dzidzią ❤️ a była w 1 trymestrze tez

Moja koleżanka tez, w dodatku zanim się dowiedziała, ze to COVID to brała dość dużo paracetsmolu, nie przekraczała dziennej dawki, ale brała dużo i tez się martwiła. Gorączka ciagle jej rosła. I to tez było w 1 trymestrze. Jej Synek ma zaraz 3 miesięce i wszystko jest Ok 😊
 
Ja przed świętem wszystkich zmarłych też dostałam pytanie od koleżanki dotyczące zabobonu. 🙈 które wykonuje i to dosc często. Wolę nie pisać o co chodzi, bo gdyby człowiek we wszystko wierzył, to by siedział tylko na dupie w domu, a i tak nie wiadomo czy do tego też się jakiś zabobon nie znajdzie 🤣 więc wszystko w granicach rozsądku myślę. ☺

Co do zabobonów coś w tym jest. Gdy poprosili mnie bym była chrzestną chętnie się zgodziłam, a byłam w ciąży znajoma mi powiedziała że nie powinnam zgodzić się bo w ciąży nie trzyma się dziecka do chrztu. Serduszko zatrzymało się w 15 tygodniu. Nie wierzę we wszystkie, ale w część tak. Tak samo w ciąży nie wchodzi się na cmentarz my mieliśmy iść na porzegnanie dzieci nienarodzonych w listopadzie ostatecznie zrezygnowaliśmy.
 
Dziewczyny chyba sie wykoncze, 2 tyg przeziebiona az doszlo do szmerow na pluchac I Bach antybiotyk. Jutro biore ostatni a dzis bol glowe, rozbicie, katar, dreszcze I temp powyzej 38 wiec jakas grypa lub kowid. Boje sie ze moje malenstwo tego nie przejdzie, ile mozna przeciez chorowac, juz ponad 3 tyg jestem w rozsypce 😭😭😭
zdrówka życzę. Nie martw się moja siostra przeszła dość mocno covid w ciąży i z dzieckiem wszystko ok.
 
Zdrowia Dziewczyny. Ja w każdej ciąży byłam chora i zawsze kończyło się antybiotykiem. W tej ciąży gin kazała mi siedzieć w domu żeby się niczym nie zarazić ( pracuje w szkole)szczególnie w tych pierwszych tygodniach.
Strasznie się stresuje dzisiejszą wizytą. W zeszłym roku na drugiej wizycie dowiedziałam się że małej serduszko przestało bić. Byle do 13:00
 
Hej dziewczyny!
Trochę mnie nie było, a widzę że duuużo się działo. Po pierwsze, dla wszystkich chorowitków duuuzo zdrowia i siły!🥰🥰 Mnie ostatnio rozkładało, ale udało się szybko zaleczyć początkowe objawy miodem, cytryną, imbirem, cebulą i czosnkiem .
Co do usg przez brzuch, ja na ostatniej wizycie 9+ 2 mialam usg dopochwowe, a później gin powiedziała, że spróbujemy przez brzuch ,bo u szczupłych juz powinno coś być widać. Dodam, że nie jestem jakas super chuda, raczej normalna z tłuszczykiem na brzuchu:D i rzeczywiście było coś widać, ale nie tak dokładnie jak dopochwowo 😁
Przy okazji okazało się, że mam tyłozgięcie macicy dlatego też gorzej widać. 😔

Z innych rzeczy.. na weekend bylam we Wrocławiu i dopadła mnie biegunka... o masakra, ostatni raz biegunkę mialam jako 10 latka ... nie wiedziałam co robić, jeszcze bylam u znajomych i czekał mnie powrót pociągiem... ratowałam się smectą i pomogło. Ale do tej pory czuje lekki dyskomfort...

Poza tym samopoczucie u mnie już trochę lepsze, dalej nie mam siły, ale mdłości są mniejsze. Czekam na prenatalne 13.01
 
Mój też 🙈 wypić wypiłam... Było znacznie gorzej niż jak robiłam przed ciążą ... Teraz mi słabo i w głowie się kręci 🙈🙈🙈 ale jeszcze ponad godzinę więc może mi przejście ... Już marzę żeby wrócić do domu zjeść śniadanko i położyć się spać 😍😍

A mi się strasznie podobało to badanie bo dwie godziny miałam święty spokój nikt nic ode mnie nie chciał, od kiedy mam dziecko to takie chwile zdarzają się naprawdę rzadko 😂😂😂😂 ale tez dobrze się czułam, czytałam sobie po prostu książkę 🙃
 
Zdrowia Dziewczyny. Ja w każdej ciąży byłam chora i zawsze kończyło się antybiotykiem. W tej ciąży gin kazała mi siedzieć w domu żeby się niczym nie zarazić ( pracuje w szkole)szczególnie w tych pierwszych tygodniach.
Strasznie się stresuje dzisiejszą wizytą. W zeszłym roku na drugiej wizycie dowiedziałam się że małej serduszko przestało bić. Byle do 13:00
Bądź dobrej myśli a my trzymamy kciuki! ❤️✊
 
reklama
Dziewczyny chyba sie wykoncze, 2 tyg przeziebiona az doszlo do szmerow na pluchac I Bach antybiotyk. Jutro biore ostatni a dzis bol glowe, rozbicie, katar, dreszcze I temp powyzej 38 wiec jakas grypa lub kowid. Boje sie ze moje malenstwo tego nie przejdzie, ile mozna przeciez chorowac, juz ponad 3 tyg jestem w rozsypce 😭😭😭

Hej, ja to samo. Rozłożyło mnie. Gorączka powyżej 38. Kaszel dreszcze. Dziś ruszam prędko do lekarza. Boję się niesamowicie o dziecko :(
Dajcie znać dziewczyny co powiedzieli lekarze i jak się czujecie… ja panicznie boje się choroby, a teraz okres Świat i wzmorzonych spotkań, także chyba nie da się tego uniknąć 🤷‍♀️
 
Do góry