reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Też trzyma mnie przeziębienie i Pani doktor powiedziała, że to dobry objaw.. Bo mój organizm organizm osłabia mnie, dla maleństwa.
Dzięki trochę mnie uspokoilas. Ja już jestem drugi raz chora w tej ciąży. Pierwszy raz byłam przeziębiona, ból gardła, kaszel taki że myślałam że zaraz płuca wypluje i katar ale jeszcze nie robiłam testu więc nie wiedziałam że jestem w ciąży. Teraz znowu mąż przyszedł z katarem i ja zawalona, na szczęście bez innych objawów tylko katar. Ratuje się woda morską a dzisiaj chyba zrobię sobie płukanie zatok.
 
Ostatnia edycja:
Co do zabobonów coś w tym jest. Gdy poprosili mnie bym była chrzestną chętnie się zgodziłam, a byłam w ciąży znajoma mi powiedziała że nie powinnam zgodzić się bo w ciąży nie trzyma się dziecka do chrztu. Serduszko zatrzymało się w 15 tygodniu. Nie wierzę we wszystkie, ale w część tak. Tak samo w ciąży nie wchodzi się na cmentarz my mieliśmy iść na porzegnanie dzieci nienarodzonych w listopadzie ostatecznie zrezygnowaliśmy.
Ja z cmentarzem nie znam ... Znam że w ciąży nie można chodzić na pogrzeby... Na cmentarzu jestem często, jeszcze częściej w ciąży niż przed ( teraz mam więcej czasu )
 
O rany o żadnym przysłowiu i zabobonie nie słyszałam 🙈 a o co chodzi z chrzcinami ?
Dzieciątko urodziło się chore... Ja raczej nie wierzę w takie rzeczy ale jak to mówi mój mąż w każdej plotce jest ziarnko prawdy
Hahah a słyszałyście ten hit…
Jak rozsypievie sól to prawa ręka zebrać to co się rozsypało i wyrzucić prawa ręka za lewe ramie żeby oślepić diabła 😂😂😂
Tego nie słyszałam 🙈
Zdrówka dla wszystkich chorowitkow 😘
Któraś dzisiaj wizytuje?
 
reklama
Do góry