reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć dziewczyny. Cichutko się u Was zatrzymam. Zrobiłam dziś test i chyba wyszedł pozytywny 🙈 Z OM termin wychodzi na 23 lipca
 

Załączniki

  • IMG_20221109_081712.jpg
    IMG_20221109_081712.jpg
    1 006 KB · Wyświetleń: 79
reklama
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.
W poprzedniej ciąży (donoszonej ) plamiłam 3 razy , raz to tak nawet mocniej …
Tu na forum czytalam historie gdzie krew lala się po nogach a dziś kobietki są szczęśliwymi mamami ♥️!

DobrE ze masz dziś wizytę i lekarz Cię obejrzy✊🏻
Nie denerwuj się na zapas choć domyślam się jak musi byc Ci ciężko …🙁
Daj znać po wizycie ♥️
 
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.
Współczuję , po Twoich przeżyciach stres i ogromny strach jest oczywisty. Trzymaj się do wizyty, wtedy się pewnie wyjaśni skąd plamienie.
 
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.

Trzymaj się kochana!! Jestem z Tobą! ❤️ 7-mka nie może być pechowa!! Dobrze,że masz dziś wizytę.

Ja też dziś mam wizytę u mojej ginekolog. Nie wiem czy coś będzie widać ale ewentualnie wdrożymy jakieś leczenie, w związku z wcześniejszymi stratami.. Zresztą zobaczymy co powie.
✊
Powodzenia na wizytach!
 
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.
Wiem że łatwo powiedzieć ale spokojnie, kropka odczuwa strach. Daj koniecznie znaleźć po wizycie. A do tej pory jeżeli masz możliwość połóż się i nie przemęczaj. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE ☺️
 
Przeczytałam wszystkie wpisy. To jest okropne jak wiele z nas przechodzi przez koszmar żeby spełnić swoje marzenia. I przejść przez drogę bólu.
Skoro większość napisała o sobie parę zdań to też napiszę 🙂 Mam 31 lat . Mam syna w 10 lat. Od już bardzo dawno ( z 5 lat będzie) w którymś momencie przestałam liczyć ten czas, staraliśmy się o drugie dziecko. Niestety nie udawało się ( choć czasem słuchając przykrych historia o stratach dziękowałam Bogu że w taki sposób mnie doświadcza, wolałam nie zachodzić w ciążę niż ją później stracić) w sierpniu wybraliśmy się do kliniki a teraz w październiku podchodziliśmy pierwszy raz do iui .
 
reklama
Trzymaj się kochana!! Jestem z Tobą! ❤️ 7-mka nie może być pechowa!! Dobrze,że masz dziś wizytę.

Ja też dziś mam wizytę u mojej ginekolog. Nie wiem czy coś będzie widać ale ewentualnie wdrożymy jakieś leczenie, w związku z wcześniejszymi stratami.. Zresztą zobaczymy co powie.
✊
Dziewczyny trzymam najmocniej jak tylko mogę. Też mam dzisiaj wizytę! Beta z pn 638, więc teraz powinna być jakoś +1000. Idę wykluczyć pozamaciczną. Od jutra zaczynam 5 tydzień.
Talala, a Ty w którym jesteś tygodniu? Przyjmujesz już jakieś leki?
 
Do góry