reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ciąży ??? Mam dwie aplikacje które pokazują mi inaczej 🙈 w jednej jestem w 5 tygodniu a w drugiej w 6 :/ jest to dosyć istotne dla mnie przed wizytą u lekarza gdyż jestem po szpiepieniach limfocytami męża i muszę mieć doszczepienie w Łodzi między 6/8 tygodniem.... Więc umówiłam się na 21 listopada.... Ale według jednej aplikacji będę wtedy w 7 tygodniu a według drugiej już zacznę 8 ... 🙈 Szczerze to nie umiem liczyć tych tygodni
 
Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ciąży ??? Mam dwie aplikacje które pokazują mi inaczej 🙈 w jednej jestem w 5 tygodniu a w drugiej w 6 :/ jest to dosyć istotne dla mnie przed wizytą u lekarza gdyż jestem po szpiepieniach limfocytami męża i muszę mieć doszczepienie w Łodzi między 6/8 tygodniem.... Więc umówiłam się na 21 listopada.... Ale według jednej aplikacji będę wtedy w 7 tygodniu a według drugiej już zacznę 8 ... 🙈 Szczerze to nie umiem liczyć tych tygodni
wszystko zależy chyba tez od lekarza jak on liczy. Ja jestem dzisiaj dokładnie 4 tydzień + 5 dzień wiec jest to tak naprawdę 5 tydzień.

Jak mnie wcześniej pytali to podaje zawsze dokładnie tydzień plus dzień :)
 
Aaaa czyli jak mi pokazuje 5+1 to jestem w 5 tygodniu. .. ten drugi od razu kasuje kalendarz ... Tylko mi nerwów i strachu przysporzył 🙈 już chciałam dzwonić do łodzi i zmieniać termin szczepień 🙈
 
wszystko zależy chyba tez od lekarza jak on liczy. Ja jestem dzisiaj dokładnie 4 tydzień + 5 dzień wiec jest to tak naprawdę 5 tydzień.

Jak mnie wcześniej pytali to podaje zawsze dokładnie tydzień plus dzień :)
z ciekawostek dla ubezpieczalni przy stracie w 21+4 byłam jednak w 21 tyg a nie 22 🙈 każdy liczy jak chce 🙉
 
Dziewczyny jak wy liczycie te tygodnie ciąży ??? Mam dwie aplikacje które pokazują mi inaczej 🙈 w jednej jestem w 5 tygodniu a w drugiej w 6 :/ jest to dosyć istotne dla mnie przed wizytą u lekarza gdyż jestem po szpiepieniach limfocytami męża i muszę mieć doszczepienie w Łodzi między 6/8 tygodniem.... Więc umówiłam się na 21 listopada.... Ale według jednej aplikacji będę wtedy w 7 tygodniu a według drugiej już zacznę 8 ... 🙈 Szczerze to nie umiem liczyć tych tygodni
Czy w szpitalu czy u większości lekarzy np 5+3 to nadal piąty tydzień . 6+0 - jesteś w 6 tygodniu ,6+5 to nadal 6 tydzień chociaż juz końcówka ☺
 
wszystko zależy chyba tez od lekarza jak on liczy. Ja jestem dzisiaj dokładnie 4 tydzień + 5 dzień wiec jest to tak naprawdę 5 tydzień.

Jak mnie wcześniej pytali to podaje zawsze dokładnie tydzień plus dzień :)
Ja też podaję tydzień plus dzień, dzisiaj 4+6 :-)
 
Czy w szpitalu czy u większości lekarzy np 5+3 to nadal piąty tydzień . 6+0 - jesteś w 6 tygodniu ,6+5 to nadal 6 tydzień chociaż juz końcówka ☺
ja się z tym nie zgodzę. Dla mnie osobiście logiczne ale spotkałam się tak pół na pół i mnie poprawiali 😃 ale ja dalej swoje i podaje tygodnie skończone plus dni
 
reklama
Do góry