reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

37,4 nmol i po 2 dniach 38,2 nmol
Kurcze to ja mam jeszcze mniej bo 15 z hakiem 😱 ale na wynikach z labo miescilam się w normie I trymestru... Ale fakt tam duża rozbieżność między minimum a max 🤔 ja czekam cierpliwie na wizytę co ma być to będzie... W poprzedniej ciąży zaczęłam brać wszelkie leki od 5tc a i tak nie uchroniło mnie to przed poronieniem 😢
 
reklama
Kurcze to ja mam jeszcze mniej bo 15 z hakiem 😱 ale na wynikach z labo miescilam się w normie I trymestru... Ale fakt tam duża rozbieżność między minimum a max 🤔 ja czekam cierpliwie na wizytę co ma być to będzie... W poprzedniej ciąży zaczęłam brać wszelkie leki od 5tc a i tak nie uchroniło mnie to przed poronieniem 😢
ale na pewno w jednostce nmol ?
Ja miałam zawsze niski dlatego się martwię ale fakt min to chyba 8 w moim labo wiec w widełkach się mieszczę 😃
 
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.
 
U mnie pojawiły się plamienia 😔 Jakoś mnie to już nie dziwi znowu czeka mnie to samo co zawsze... Dziś mam wizytę także zobaczymy co się świeci.
Powodzenia na wizycie , trzymam mocno kciuki ✊✊✊ niech się dzieje ❤️ aby ta wizyta pozwoliła uwierzyć że będzie wszystko dobrze ✊❤️ abyś po mału mimo wcześniejszych przeżyć mogła zacząc się cieszyć z tego małego cudu ❤️. Pamiętaj że dzidziutek też odczuwa ten niepokój. Będzie dobrze ✊✊✊✊❤️ czekamy na wieści
 
Na razie nie są jakies mocne widzę je tylko przy podcieraniu ale zazwyczaj tak to się u mnie zaczyna 😔 innych objawów nie mam.
 
reklama
Na razie nie są jakies mocne widzę je tylko przy podcieraniu ale zazwyczaj tak to się u mnie zaczyna 😔 innych objawów nie mam.
Trzymaj się kochana!! Jestem z Tobą! ❤️ 7-mka nie może być pechowa!! Dobrze,że masz dziś wizytę.

Ja też dziś mam wizytę u mojej ginekolog. Nie wiem czy coś będzie widać ale ewentualnie wdrożymy jakieś leczenie, w związku z wcześniejszymi stratami.. Zresztą zobaczymy co powie.
✊
 
Do góry