reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Ja zrobiłam tak samo, prenatalne na 30.12 umówione już ☺️
Ja właśnie też się i mówiłam na 28.12 będzie to 12+2 Bardzo się cieszę bo 3 ciążę skończyły się dokładnie 11+2, 11 i11+3 także jak bd ok to troszkę strach odpuści jaki koszt waszych badań prenatalnych ? U mnie badania z krwi około 300 zł plus 400 za usg
 
hej;) a czy ktoras z was ma bóle brzucha jak na okres ? Ja 5-6 tydzien i cale noce nie spie bo budzi mnie bol brzucha jak na okres w dzien ten czasami ale mniej ;/
 
hej!
Miło, ze pytasz 🥰
Wyjazd bardzo fajny, samopoczucie w ogólnym rozrachunku ok :) Czasem jestem senna, a pierwszego dnia miałam okropny ból brzucha od zaparć, który sama spotęgowałam bo nie umiem załatwić się na zawołanie w miejscach publicznych :/ mam tez większy apetyt 🙈
w ogóle podczytuje Was sobie ale pewnie zacznę się więcej udzielać po powrocie :) wracam i lecę od razu na usg ( 30.11), mam nadzieje, ze będą dobre wieści 💚 póki krew nie leci to trochę spokojniejsza jestem🙈
 
reklama
Do góry