reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ok cały dzień żle się czuje.Boli mnie kręgosłup i nogi od kolan w dół.Oglonie słabo dzisiaj Nie wiem czy przez pogodę .Nie wiem jak wytrzymam jeszcze dwa miesiące bo juz teraz brzuch mam duży a jeszcze malutka urośnie .Od 1 lipca mąż idzie na tacierzynski i będzie całe wakacje.Boje się żebym wcześniej nie urodziła .Dobrze że w piątek idę do lekarza to sprawdzi czy wszystko ok.
A na kiedy masz termin?
 
reklama
Marika222 jak dziś? Może jak dalej będziesz się czuć źle to zadzwoń do swojego gina żeby sprawdzić
Dzisiaj już nie bolą mnie tak nogi a coś mi niedobrze.Bede miała ciężki dzień bo moja córka występuje w filharmonii i muszę wcześniej ja odebrać z przedszkola przebrać i zaprowadzić na próbę a potem znowu pojechać na występ więc się nachodze dzisiaj aż się boje 😏dzisiejszego dnia.
 
Dzisiaj już nie bolą mnie tak nogi a coś mi niedobrze.Bede miała ciężki dzień bo moja córka występuje w filharmonii i muszę wcześniej ja odebrać z przedszkola przebrać i zaprowadzić na próbę a potem znowu pojechać na występ więc się nachodze dzisiaj aż się boje 😏dzisiejszego dnia.
To trzymam mocno kciuki za Ciebie. Staraj się choć trochę odpocząć
 
@marika222 @kulka1983 ja też miałam wczoraj tragiczny dzień jeśli chodzi o samopoczucie... rano było jeszcze ok, ale ok 13 złapało mnie takie osłabienie, że myślałam, że zasnę na stojąco albo się przewrócę. W rezultacie leżałam całe popołudnie, a co wstałam, bo myślałam, że już lepiej to od razu robiło mi się słabo. Oprócz tego nic mnie nie boli, brzuszek też jest wysoko. Może wczoraj czułyśmy się słabo przez pogodę? Mi ciśnienie strasznie leciało w dół... W nocy oczywiście się obudziłam ok 3 i miałam problem z ponownym zaśnięciem. Teraz jest ok, zjadłam śniadanie i biorę się za obiad, ciasto no i chciałbym trochę ogarnąć w domu, poprasowac ciuszki dla Małej... I najlepiej jeszcze byłoby przejść się na spacer, ale to już zależy od pogody i sił.
Dobrego dnia dla Was dziewczyny 🩷
 
@marika222 @kulka1983 ja też miałam wczoraj tragiczny dzień jeśli chodzi o samopoczucie... rano było jeszcze ok, ale ok 13 złapało mnie takie osłabienie, że myślałam, że zasnę na stojąco albo się przewrócę. W rezultacie leżałam całe popołudnie, a co wstałam, bo myślałam, że już lepiej to od razu robiło mi się słabo. Oprócz tego nic mnie nie boli, brzuszek też jest wysoko. Może wczoraj czułyśmy się słabo przez pogodę? Mi ciśnienie strasznie leciało w dół... W nocy oczywiście się obudziłam ok 3 i miałam problem z ponownym zaśnięciem. Teraz jest ok, zjadłam śniadanie i biorę się za obiad, ciasto no i chciałbym trochę ogarnąć w domu, poprasowac ciuszki dla Małej... I najlepiej jeszcze byłoby przejść się na spacer, ale to już zależy od pogody i sił.
Dobrego dnia dla Was dziewczyny 🩷
O widzisz czyli może rzeczywiście to nasze samopoczucie było spowodowane pogodą. Bo to dziwne ze we trzy miałyśmy gorszy dzień. Dziś u mnie też jest dużo lepiej
 
reklama
Hej współczuję wszystkim z gorszym samopoczuciem... u mnie też różnie każdy dzień inny , jednego dnia mogła bym robić wszystko a drugiego leżę plackiem cały😄 dzisiaj zaczynam równy 30 tydzień, wizyta 24 maja. Malutka dużo się rusza więc te ruchy bardzo uspokajają😄 wczoraj pierwszy raz zauważyłam że z piersi coś mi leci czy Wy też tak macie?
 
Do góry