reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ale jak ? Głowę nim smarować ?🙈
Oczywiście 😉 a potem spłukać i szamponem wymyć głowę. Tylko trochę go potrzymać. W internecie na pewno są jakieś wskazówki.

My też mamy problemy z brzuszkiem 😔 a za 3 dni Młody kończy 3 miesiące. Zaczęłam podawać kilka dni temu BioGaie chociaż mój lekarz mówił żeby nie podawać i przeczekać ale już nie mogłam znieść tych męczarni 😔 niby pomaga po tygodniu BioGaia, zobaczymy. Także jest nas więcej, dziewczyny, i to dodaje trochę otuchy że to chyba jednak jest normalne...
 
reklama
Oczywiście normalne, wszyscy najpierw maja problemy z brzuszkami, to etap rozwoju. Maluch ma sobie poradzić z innym rodzajem trawienia, rozwinąć mikroflorę jelit i t.d. W brzuszku mamy dzieci nie wiedzieli, że trzeba się napinać aby się wypróżnić lub puścić gazy i t.d. I te gazy nie męczyły ich brzuszki.
To wszystko mija 🙏
Będą nowe zmartwienia 😀
 
Ostatnia edycja:
Heyy dziewczyny odebralalm wyniki z tarczycy i dupa wszystko jest ok ani NADczynnosci ani Niedoczynnosci NIC i dupa jest dalej w kropce Bo nie wiem co z moja waga idę jeszcze w środę przebadac cukier wit. D3 bo też podobno sie tyje przy niedoborze ehhhh juz sama nie wiem jem jak zawsze nic się nie zmienilo a tu taka masakra
 
Heyy dziewczyny odebralalm wyniki z tarczycy i dupa wszystko jest ok ani NADczynnosci ani Niedoczynnosci NIC i dupa jest dalej w kropce Bo nie wiem co z moja waga idę jeszcze w środę przebadac cukier wit. D3 bo też podobno sie tyje przy niedoborze ehhhh juz sama nie wiem jem jak zawsze nic się nie zmienilo a tu taka masakra
jak możesz to zrób badnie na insulinę z obciążeniem, robi się to razem z glukozą
 
Moja mała w dzień jest ok a wieczorem po kąpieli jakby robi się strasznie nerwowa i się rzuca i robi dziwne miny. Jak zaśnie to śpi spokojnie a jak przełożę do łóżeczka to tam śpi i tez się rzuca. Za dnia śpi spokojnie. Nie wiem co może się dziać 😔 kupki robi normalnie i tez pierdzi to nie wydaje mi się żeby bolał ja brzuszek
 
Ja się nasłuchałam, że karmiąc piersią można jeść konia z kopytami i mimo to się chudnie, a tu widzę, że to kolejna ściema;).
Mnie niestety niszczy to siedzenie w domu, więc staram się od razu po jedzeniu wybywać na spacery, żeby nie dojadać. No ale po kolacji gdzie pójde? Trzeba zostać...i wtedy właśnie wpadam na pomysły na jakieś ciasta i ciasteczka...
 
Mi 10 kg jeszcze zostało, No ale jem też jak szalona momentami i się dziwię, że do góry nie idzie ta waga czasami 🙈
Ale nie ukrywam, chciałabym jednak to zgubić zanim zajdę w 2 ciąże bo później jeszcze ciężej będzie to zgubić 🤦‍♀️
Kurde, jak wszystkie wyniki w normie jak na razie to faktycznie dziwnie- a może ruchu brakuje? Chociaż ja się nie ruszam prawie wcale szczerze powiedziawszy, Spacery zazwyczaj krótkie bo w chuście albo na rączkach
 
reklama
Mi 10 kg jeszcze zostało, No ale jem też jak szalona momentami i się dziwię, że do góry nie idzie ta waga czasami 🙈
Ale nie ukrywam, chciałabym jednak to zgubić zanim zajdę w 2 ciąże bo później jeszcze ciężej będzie to zgubić 🤦‍♀️
Kurde, jak wszystkie wyniki w normie jak na razie to faktycznie dziwnie- a może ruchu brakuje? Chociaż ja się nie ruszam prawie wcale szczerze powiedziawszy, Spacery zazwyczaj krótkie bo w chuście albo na rączkach

to u mnie identycznie z tym ruchem ...
Nawet miałam plan ze jak mała usnie to pójdę ćwiczyć. I nic z tego bo jak na złość dalej nie może zasnąć ...😔

chyba już zasnęła. Ale szczerze o 22 to już mi się nie chce zaczynać przygody z ćwiczeniami. Już wole zjeść kolacje i się wykapać i położyć 🙈 szczególnie ze jutro czeka nas szczepienie
 
Ostatnia edycja:
Do góry