reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

bo zastanawiam się jak to jest z tymi śpiworkami, jak np dziecko będzie płakać, to przecież nie wyjmie się go w samym ubranku ze śpiworka, to się wtedy bobasa bierze w tym śpiworku? może takie std kombinezony się lepiej sprawdzają?
Js zdecydowanie bede kupowac kombinezon. Na jesien juz mam. Jakos nie przekonuje mnie opcja spiworkowa.
 
reklama
Dziewczyny, czy wróciłyście już do aktywności fizycznej? Ja ostatnio chciałam poćwiczyć z Kołakowską, ale jak tylko zaczęły się podskoki to co chwila biegałam do toalety:/. Nie wiem, czy już się martwić i pójść do jakiegoś fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, czy dać sobie czas. Jak jest u Was z trzymaniem moczu?
 
Dziewczyny, czy wróciłyście już do aktywności fizycznej? Ja ostatnio chciałam poćwiczyć z Kołakowską, ale jak tylko zaczęły się podskoki to co chwila biegałam do toalety:/. Nie wiem, czy już się martwić i pójść do jakiegoś fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, czy dać sobie czas. Jak jest u Was z trzymaniem moczu?

Ja nie zauważyłam u siebie problemów z tym.
A co do aktywności to zbieram się na razie w głowie 🙈
 
Ja na razie robię tylko przysiady z Mirkiem na rękach (czyli z obciążeniem😃).
Ale zamierzam oczywiście wrócić do aktywności fizycznej sprzed ciąży.
Myślę, że łatwiej będzie jak Miruś zacznie trochę więcej czasu spędzać poziomo niż pionowo, na macie i t.d.
Wtedy ja też będę miała więcej czasu dla siebie 🙂
 
Dziewczyny, czy wróciłyście już do aktywności fizycznej? Ja ostatnio chciałam poćwiczyć z Kołakowską, ale jak tylko zaczęły się podskoki to co chwila biegałam do toalety:/. Nie wiem, czy już się martwić i pójść do jakiegoś fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, czy dać sobie czas. Jak jest u Was z trzymaniem moczu?
Nie zauważyłam tego u siebie, ale gdyby taki delikatny problem się pojawił, to bym poszła do fizjoterapeuty. Konsultacja nigdy nie zaszkodzi, a Ty będziesz pewna, jak dalej postępować
 
Jeśli któraś z Was ma nadal problem z ulewaniem (u nas było coraz gorzej) to używamy od tygodnia syropu po karmieniu i zmiana jest diametralna, mała juz nie ulewa wcale ale oprócz tego zaczęła lepiej spac, prawopodobnie to cofające się jedzenie w przełyku ją drażniło, wiec teraz się tak nie kręci już w łóżeczku, zaczeła spać nawet po 5h!
 
Dziewczyny, czy wróciłyście już do aktywności fizycznej? Ja ostatnio chciałam poćwiczyć z Kołakowską, ale jak tylko zaczęły się podskoki to co chwila biegałam do toalety:/. Nie wiem, czy już się martwić i pójść do jakiegoś fizjoterapeuty uro-ginekologicznego, czy dać sobie czas. Jak jest u Was z trzymaniem moczu?
koniecznie to skonsultuj, im wcześniej tym lepiej, na pewno będziesz musiała ćwiczyć mięśnie kegla
 
reklama
my już po chrzcinach, mogę się pochwalić córką :)
 

Załączniki

  • SRX07550.JPG
    SRX07550.JPG
    2 MB · Wyświetleń: 80
  • SRX07664.JPG
    SRX07664.JPG
    954,1 KB · Wyświetleń: 80
Do góry