reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
@AsiaPelasia apropo chusty, to radziłabym się upewnić że dobrze wiążecie i że nóżki dziecka są szeroko. My dopiero ostatnio zaczęliśmy wiązać dobrze, po obejrzeniu tego filmu:
. No i poczekajcie jakieś 5 minut czy się dzidzia nie uspokoi bo u nas trochę jeszcze popłacze Mały zanim się uspokoi a my się wcześniej za szybko poddawaliśmy. Być może rzeczywiście Wasze dziecko nie lubi chusty ale ja bym się upewniła że spróbowaliście wszystkiego, bo chusta jest naprawdę super a u nas też długo były z nią problemy, właśnie przez nasze błędy. Gratuluję postępów ze smoczkiem. U nas dalej z tym klops 🙈
 
Hej dawno mnie nie było... podczytuje was od czasu do czasu. Co do szczepień my już po młody darl się w nieboglosy dawalismy te na nfz plus rota. Co do wagi w 7t miał 5840. Co do nocek budzi się 2razy co do dni to w ciągu dnia jakiś obryczany jest. Nie wiemy o co już mu chodzi.... na rękach i w centrum zainteresowania musi być często czasem nie mam siły a jak spi to.nie wiem czy sprzątać czy odpocząć. Śpi w dzień o ok 2 max3h potem godz i znowu na 3h spi. Co do spacerów to rewelacja. To mój czas regeneracji bo śpi jak zabity nawet jedzenie w tedy nie istnieje. Mój pierwszy syn to byl super w dzień ale nocki straszne. Myślałam że gorzej być nie może ale ten jego wyk w dzień jest czasem nie do zniesienia. Lepiej tak niz zràbane nocki ale ja tez myślałam, ze tym razem to macierzyństwo będzie super. Chyba jestem juz za stara
 

Załączniki

  • 20200821_135236.jpg
    20200821_135236.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 73
Hej dawno mnie nie było... podczytuje was od czasu do czasu. Co do szczepień my już po młody darl się w nieboglosy dawalismy te na nfz plus rota. Co do wagi w 7t miał 5840. Co do nocek budzi się 2razy co do dni to w ciągu dnia jakiś obryczany jest. Nie wiemy o co już mu chodzi.... na rękach i w centrum zainteresowania musi być często czasem nie mam siły a jak spi to.nie wiem czy sprzątać czy odpocząć. Śpi w dzień o ok 2 max3h potem godz i znowu na 3h spi. Co do spacerów to rewelacja. To mój czas regeneracji bo śpi jak zabity nawet jedzenie w tedy nie istnieje. Mój pierwszy syn to byl super w dzień ale nocki straszne. Myślałam że gorzej być nie może ale ten jego wyk w dzień jest czasem nie do zniesienia. Lepiej tak niz zràbane nocki ale ja tez myślałam, ze tym razem to macierzyństwo będzie super. Chyba jestem juz za stara

Ale słodki uśmiech 😀 super ze tak śpi w dzień. Moja to czasami tak walczy ze śpi po 15 min albo tylko drzemka przy cycu i tak cały dzień nic. Nie wiem skąd ma wtedy sile. A czasem jak zaśnie to śpi 3h ale ze takie mi robi często drzemki to zamiast zacząć coś robić to czekam aż się obudzi i wtedy zazwyczaj śpi długo 😂 aparatka
 
Moja mała od 3 tyg nie przybiera na wadze.. w 3 tyg miała 3720 g teraz w 6 ma 3760 g..

I pediatra nic na to nie powiedział ? Jak karmisz ? Może trzeba mm dokarmić. Moją jak mierzyła wczoraj pielęgniarka to wyszły jej 53 cm ja mówię tak ?! Ciekawe bo Ostatnio miła 55 a urodziła się 54🤦🏻‍♀️ Mówi dobra to pisze 55. Nawet nie zmierzyła ponownie
 
reklama
Hej dawno mnie nie było... podczytuje was od czasu do czasu. Co do szczepień my już po młody darl się w nieboglosy dawalismy te na nfz plus rota. Co do wagi w 7t miał 5840. Co do nocek budzi się 2razy co do dni to w ciągu dnia jakiś obryczany jest. Nie wiemy o co już mu chodzi.... na rękach i w centrum zainteresowania musi być często czasem nie mam siły a jak spi to.nie wiem czy sprzątać czy odpocząć. Śpi w dzień o ok 2 max3h potem godz i znowu na 3h spi. Co do spacerów to rewelacja. To mój czas regeneracji bo śpi jak zabity nawet jedzenie w tedy nie istnieje. Mój pierwszy syn to byl super w dzień ale nocki straszne. Myślałam że gorzej być nie może ale ten jego wyk w dzień jest czasem nie do zniesienia. Lepiej tak niz zràbane nocki ale ja tez myślałam, ze tym razem to macierzyństwo będzie super. Chyba jestem juz za stara
macie pięknie dzieci! :)
 
Do góry