reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dokladnie powiem nawet ze mi kolektor pomógł w małej ilości pokarmu w jednej piersi. Ja polecam z czystym sumieniem.
Wczorajsza wizyta u lekarza powiedzmy ze ok ehh jakas dziwna młody skonczyl 6 tyg a ta nawet nie zapytała o bioderki nic poza wagą na której mi zależało pokazało młody 5425g w ciuszkach takze przybral 1350g czyli książkowo i to naprawdę w skrajnych wypadkach bylo mm bo np. Mojemu nie smakuje w przyszłym tyg jadę prywatnie do lekarza pediatry wiec mam nadzieje ze mi go dokładniej zbada.
A tak na marginesie
Czy ktoras jest po wizycie ginekologicznej aby sprawdzic co i jak u siebie
Ja byłam 5 tyg po porodzie (cc) wszystko ok. Ale aktualnie borykam się z problemem suchości ,nawet mega suchości , są takie dni ze noszenie majtek boli :( może macie dziewczyny jakaś maść czy krem do polecenia?(nie lubrykant)
 
reklama
Mieliscie 4 wklucia na nfz?
Nie, mieliśmy 6w1 i pneumokoki... miałam szczepić na Rotawirusy i mono ale po takiej reakcji podziękuje serdecznie, zostaniemy przy 6w1 i pneumokokach do końca i tyle

@niunia2324 ja tak miałam w ciąży przez jakiś czas po antybiotyku- smarowałam sobie lekko Feminum w takim biało niebieskim opakowaniu, pomagało i spanie w koszuli bez gaci 😄ja zawsze tak śpię ale koleżanka, która zrezygnowała z majtek nocą w końcu przestała mieć ZUM tak często i suchość wiec polecam 😁
 
Dokladnie powiem nawet ze mi kolektor pomógł w małej ilości pokarmu w jednej piersi. Ja polecam z czystym sumieniem.
Wczorajsza wizyta u lekarza powiedzmy ze ok ehh jakas dziwna młody skonczyl 6 tyg a ta nawet nie zapytała o bioderki nic poza wagą na której mi zależało pokazało młody 5425g w ciuszkach takze przybral 1350g czyli książkowo i to naprawdę w skrajnych wypadkach bylo mm bo np. Mojemu nie smakuje w przyszłym tyg jadę prywatnie do lekarza pediatry wiec mam nadzieje ze mi go dokładniej zbada.
A tak na marginesie
Czy ktoras jest po wizycie ginekologicznej aby sprawdzic co i jak u siebie
Heja,
Na bioderka masz wpis na wypisie ze szpiala zeby isc do ortopedy i zrobic usg bioderek. Nie każdy pediatra ma specjalizacje taka moze dlatego nie zrobiła. Na nfz wiem ze terminy z czapy wiec raczej prywatnie musisz zrobić.
A do ginesa 6 tyg po porodzie kontrola warto się umowic. Tez powinnas miec takie zalecenie ma wypisie
 
Ostatnia edycja:
Nie, mieliśmy 6w1 i pneumokoki... miałam szczepić na Rotawirusy i mono ale po takiej reakcji podziękuje serdecznie, zostaniemy przy 6w1 i pneumokokach do końca i tyle

@niunia2324 ja tak miałam w ciąży przez jakiś czas po antybiotyku- smarowałam sobie lekko Feminum w takim biało niebieskim opakowaniu, pomagało i spanie w koszuli bez gaci 😄ja zawsze tak śpię ale koleżanka, która zrezygnowała z majtek nocą w końcu przestała mieć ZUM tak często i suchość wiec polecam 😁
Ja zawsze spie bez 😁😃
 
Hania to moja druga ciaza takze o wszystkim wiem ;-)
Tak tylko pytałam czy juz byłyście;-)
No odmosnie bioderek wiem aczkolwiek i tak bym pojechała w dobie koronawirusa tylko prywatnie poza tym mam bardzo dobrego ortopedę maż koleżanki takze nie martwię się o to
Jejuś moje dzidzi dziś caly dzionek spal moze przez to ze dłuższy spacerek zrobiliśmy od kilku dni tak to tylko samochodem i troszke zaluje ze tak wysoko w górach mieszkam bo ciezko prawie 1km pod górkę wchodzić z wózkiem
 
W Krakowie na szczęście zostal uruchomiony jakis program badań pediatrycznych i wszystkie dzieci nawet bez skierowania przyjmowane są na bioderka, takze nie bylo zadnych problemow z terminem.
Zazdroszcze. U nas byly 2 poradnie preluksacyjne. Przez tego pieprzonego wirusa jedna zamkneli, w drugiej terminow na wrzesien juz nie ma, wiec pewnie czeka mnie szukac prywatnie lub w innych miastach, bo pazdziernik to troche pozno, jak na pierwsze badanie:mad:
 
My też po szczepieniu.... Robiliśmy 6w1, Hexacima i Synflorix.
Miruś płakał, ale na szczęście bardzo szybko się uspokoił u mnie na rękach 🙏 Silny chłopak, wytrzymał 💪 Rodzice gorzej to znoszą 😔 przed nami tak krzyczał mały, aż mi serce bolało....
Pediatra dziś bardzo dokładnie nas zbadała, ważymy 5450, mierzymy 62 cm już 🙂
Właśnie kilka dni temu zmieniłam połowę ubranek na 62 😅bo już się nie mieścimy

Jeśli chodzi o wizycie ginekologicznej, dzwoniłam do lekarki i ona powiedziała przyjść w 8 tygodniu połogu. Więc mam termin za tydzień w środę
 
Dokladnie powiem nawet ze mi kolektor pomógł w małej ilości pokarmu w jednej piersi. Ja polecam z czystym sumieniem.
Wczorajsza wizyta u lekarza powiedzmy ze ok ehh jakas dziwna młody skonczyl 6 tyg a ta nawet nie zapytała o bioderki nic poza wagą na której mi zależało pokazało młody 5425g w ciuszkach takze przybral 1350g czyli książkowo i to naprawdę w skrajnych wypadkach bylo mm bo np. Mojemu nie smakuje w przyszłym tyg jadę prywatnie do lekarza pediatry wiec mam nadzieje ze mi go dokładniej zbada.
A tak na marginesie
Czy ktoras jest po wizycie ginekologicznej aby sprawdzic co i jak u siebie

ja na wizycie po porodzie byłam już tydzień temu. Nie całe 4 tyg po cc. Lekarz sam tak kazał przyjść. I wszystko dobrze i wszystko w środku i na zewnątrz zagojone
 
reklama
Moja lekarka na urlopie, dopiero we wrześniu będę miała wizytę 😞
My dzis po szczepieniu, jak mi się krajało serce kiedy mały płakał przy szczepieniu... kilka godzin po też mieliśmy płacz nie do utulenia ok 20 min, mam nadzieję że to będzie koniec płaczu po szczepieniowego 😢
Jak tam Maluszek, już się lepiej czuje po tym szczepieniu?
 
Do góry