reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny, ktore sa juz po pierwszych szczepieniach, kupowalyscie szczepionke skojarzona, czy to co na nfz- 4 wklucia? Jesli skojarzona, to co Wami kierowalo, mniej wkluc, czy czyms innym Was przekonali?
Ja wybrałam te 4 na NFZ. Mała delikatnie po nich płakała, wieczorem miala stan podgorączkowy, a następnego dnia lekką gorączkę. Czytałam, że to jest całkiem normalne zjawisko, ale bidulka przez 2 dni ciągle tylko spała i była taka zmęczona.
 
No ja też mam taki plan, ale wczoraj mi pielęgniarka mówiła, że właśnie te 5/6w1 są lepsze, bo nowocześniejsze i lepiej się przyjmują itp. i tak teraz zbieram informacje.
 
Co do szczepień. Ja zostaje przy tradycyjnym szczepieniu ale w zamian inwestuje w rotawirusa. Mój starszy syn był zarażony i nie chce ponownie przez ten dramat przechodzić
 
Ostatnia edycja:
My tez zdecydowaliśmy ze bedziemy szczepić z NFZ , ale mamy jeszcze troszkę czasu . Mała jutro kończy 5 tyg .i tez bedziemy dodatkowo szczepić na rotawirusa
 
reklama
Do góry