reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A kiedy się szczepi na rotawirusa ?
my byliśmy dzisiaj u pediatry ale zapomniałam zapytać. Ogólnie to dramat rozmawiać w tych maseczkach i jeszcze mała zaczela płakać to nie słychać siebie na wzajem
 
A kiedy się szczepi na rotawirusa ?
my byliśmy dzisiaj u pediatry ale zapomniałam zapytać. Ogólnie to dramat rozmawiać w tych maseczkach i jeszcze mała zaczela płakać to nie słychać siebie na wzajem
Pierwsza dawka między 6a12t druga 16a24 tyg i rotarix to 2 dawki a ten drugi to 3dawki. Koszt rotarixu to ok 300zl 1 dawka
 
My mamy wizytę u pediatry w przyszły czwartek. Zobaczymy co nam powie na temat szczepień (ja wole też skojarzona aby nie robić kilka wkłuć synku😔), ponieważ Miruś kilka dni ma katar i jeden dzień była gorączka. Lekarz musi podjąć decyzje, czy robimy teraz czy chwile poczekamy.
 
Dziewczyny, podzielcie się proszę swoim doświadczeniem ze stanikami dla karmiących. Czy możecie jakieś marki polecić, co Wam pasowało? Bo już trochę czasu po porodzie minęło, pewnie coś dla siebie znalazłyście. Ja kilka próbowałam, nie wszystko mi się podoba, nie dopasowuje się do mojej piersi 😬 ja przed ciąża zawsze miałam problem ze stanikami, a teraz to jeszcze bardziej 🙄
Na razie mi się podoba tylko jeden z szykownamama, ale chętnie się dowiem o Waszych poleceniach ☺️
 
Ja kupiłam sobie z Esotiq- mam 2 miękkie i jeden usztywniany- fajnie mi cycki trzyma, jest naprawdę stabilny. Teraz jakaś nawet promocja jest -60% na stronie, w razie nie dopasowania z rozmiarem można spokojnie w sklepie oddać czy przesyłką 😃
Ale chętnie tez się dowiem jakie Wy macie ulubione 😃
 
Dziewczyny , czy jak odciagacie pokarm i jednocześnie na drugiej piersi macie kolektor, to czy potem na ta pierś tez nakładacie laktator?
 
reklama
Dziewczyny , czy jak odciagacie pokarm i jednocześnie na drugiej piersi macie kolektor, to czy potem na ta pierś tez nakładacie laktator?
Na zmianę jeden cyc dzidzia drugi kolektor ja zastanawiam się nad zakupem drugiego.
Co do szczepionek u starszego 5w1 żadnych gorączek i innych objawów także u mlodego rowniez będę brać 5w1
 
Do góry