reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Odszedł mi dzisiaj czop
Od wczoraj dziwnie się czuje Tz. Brzuch ewidentne się obniżył przez co biegałam siusiu jeszcze częściej ...pobolewa mnie brzuch jak na okres
A mały jest mniej aktywny od wczoraj
Jutro mam wizytę u gin
Ciekawe czy dotrwam...termin mam na polowe lipca ale czuje ze poród tuż tuż
Aha jeszcze ręce mi drentwiwja i puchną ...zobaczymy
Miłego dnia dziewczyny
 
Odszedł mi dzisiaj czop
Od wczoraj dziwnie się czuje Tz. Brzuch ewidentne się obniżył przez co biegałam siusiu jeszcze częściej ...pobolewa mnie brzuch jak na okres
A mały jest mniej aktywny od wczoraj
Jutro mam wizytę u gin
Ciekawe czy dotrwam...termin mam na polowe lipca ale czuje ze poród tuż tuż
Aha jeszcze ręce mi drentwiwja i puchną ...zobaczymy
Miłego dnia dziewczyny
Pewnie pomału sie zbliżasz do porodu 😁👍🏻
 
A ja znowu miałam przeboje tej nocy :( :( nie chce być nudna z pisaniem o tym za każdym razem, ale dziewczyny to jest taki ból, że zastanawiam się już czy to jest normalne... Nagle mnie złapał tak bolesny skurcz (bolał mnie cały brzuch i wszystko w dole), że nie mogłam się ruszyć po prostu, bo jak chciałam się ruszyć to bolało jeszcze bardziej :( i to trwało może jakaś minutę, dwie, a potem powoli słabło. No ale żeby skurcze przepowiadające były aż tak bolesne? :( Zastanawiam się już czy wszystko jest w porządku. Wizytę u położnej mam dopiero w piątek, ale poczekam jeszcze zanim wcześniej wzniosę alarm, czy sytuacja znowu się powtórzy... Do tego od wczorajszego popołudnia boli mnie głowa, wzięłam już dwa Paracetamole i nie pomaga :( ale w sumie mi nigdy Paracetamol nie pomagał tylko Ibuprom, a tego, jak wiadomo, nie można w ciąży. I chyba mnie głowa boli od tego spania w kratkę... No ale niestety nastrój mam przez to wszystko nie najlepszy 😢
 
Dziewczynki, jutro odbieram Maluszka ze szpitala! Takie emocje, że nie da się opisać, z jednej strony się bardzo cieszę a z drugiej taki stres, że masakra, mimo, że już mam doświadczenie z wczesniakiem :)
Wszystkim życzę powodzenia, a tym które są już Mamami jeszcze raz najszczersze gratulacje! Buziaki!

Sent from my RNE-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
A ja znowu miałam przeboje tej nocy :( :( nie chce być nudna z pisaniem o tym za każdym razem, ale dziewczyny to jest taki ból, że zastanawiam się już czy to jest normalne... Nagle mnie złapał tak bolesny skurcz (bolał mnie cały brzuch i wszystko w dole), że nie mogłam się ruszyć po prostu, bo jak chciałam się ruszyć to bolało jeszcze bardziej :( i to trwało może jakaś minutę, dwie, a potem powoli słabło. No ale żeby skurcze przepowiadające były aż tak bolesne? :( Zastanawiam się już czy wszystko jest w porządku. Wizytę u położnej mam dopiero w piątek, ale poczekam jeszcze zanim wcześniej wzniosę alarm, czy sytuacja znowu się powtórzy... Do tego od wczorajszego popołudnia boli mnie głowa, wzięłam już dwa Paracetamole i nie pomaga :( ale w sumie mi nigdy Paracetamol nie pomagał tylko Ibuprom, a tego, jak wiadomo, nie można w ciąży. I chyba mnie głowa boli od tego spania w kratkę... No ale niestety nastrój mam przez to wszystko nie najlepszy 😢
Przerabialam taki ból pare tyg temu.... w tedy to moglam brać nospe i pomagało... przeszło po 2 tyg może....ból okropny
 
Do góry