reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ojej, teraz już wiem dlaczego mówią żeby remontować kieloszki przed ciążą 🥵
Przykro mi ze tak musisz się męczyć. Ale powiedz boli Cię zab czy dziąsło?
Bolą mi najwiecej zęby, ale dziąsła są opuchnięte i nie wolno mi nic ciepłego jeść / pić 😓no i muszę pilnować aby bakterie się nie zbierały w tej okolice, dlatego płuczę kilkanaście razy dziennie
 
reklama
Urodziłam przez cesarkę z pełnym znieczuleniem. Dziecko wahalo się tętno, decyzja natyczmiastowa narazie nie mogę zobaczyć synka- Cezarego. Serce mi pęknie
Na początku 9 pkt, teraz już wszystko dobrze, ale nawet nie wiem jaka waga, noc6
Gratulacje☺ nic sie nie boj i czekaj cierpliwie. Dochodz do siebie, a wszystko Ci powiedza☺
 
reklama
Urodziłam przez cesarkę z pełnym znieczuleniem. Dziecko wahalo się tętno, decyzja natyczmiastowa narazie nie mogę zobaczyć synka- Cezarego. Serce mi pęknie
Na początku 9 pkt, teraz już wszystko dobrze, ale nawet nie wiem jaka waga, noc6
Gratulacje ❤️ Kolejna lipcowa mamusia ❤️
Zyczę jak najszybszego kontaktu z Maleństwem🤱
 
Do góry